Skocz do zawartości
typ

 zaakceptowane Podanie typ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: typ
Wiek: 22
Doświadczenie (w byciu adminem): Niegdyś krótki epizod na codzie 500k na tej serwerowni. Poza tym z 3 inne serwery kilka lat temu.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 (amxmodmenu nie jest zbyt skomplikowane w obsłudze :))
Staż w CS-sie: Około 10 lat z przerwami
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: W czasach pandemii postanowiłem wrócić na mój ulubiony serwer. Gra teraz dużo graczy, a co za tym idzie wysyp cheaterów jest większy. Zdalne nauczanie na studiach nie zajmuje dużo czasu, bo prowadzący ograniczają się głównie do wysyłania materiałów.  Admini nie zawsze są na serwerze. Jestem bezkonfliktowy i raczej "cichy" - obserwuje wszystko z boku. Już wiem że do końca semestru na pewno mamy odwołane zajęcia, więc na pewno do 8 czerwca będę aktywny.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ~2h
Kontakt: Steam/ forum
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/typ/80.72.40.110:27008/

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam może nie jestem upoważniony do wypowiadania się na ten temat ale uważam że. Tutaj kolego typ masz znikome informacje ponieważ nowi administratorzy tacy jak.: zick  lightness. Praktycznie codziennie wchodzą na serwer kiedy tylko ich nie ma to na u@ napiszesz i zaraz się pojawia np zick . Uważam że  jeżeli będziesz wchodzić tak jak oni na serwer i  przeszczegac regulaminu takiego tak jest tu na forum zamieszczony.  Jako gracz  jestem na tak bo uwazam że admin ktory wchodzi na serwer i robi porządek to dobry admin a takich niestety brakuje chodź teraz mamy 2 takich co wchodzą praktycznie codzień. Pozdrawiam gracz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Lenovo97 Wiem, że są dość często. Często gram teraz w tygodniu w godzinach przed popołudniowych, a wtedy rzadko ktoś wchodzi i trzeba pisać na forum jak się jakiś odpał pojawia, albo kręcić demko. Jest też sporo graczy łamiących regulamin (miny, /ks) i nie zawsze jest ktoś kto ich ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...