Skocz do zawartości

  kitmax

  Użytkownik

  O kitmax

  • Ranga
   Debiutant

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Nick:kitmaxWiek:19Doświadczenie (w byciu adminem):kilkanaście latZnajomość AMXX (W skali 1-10):6+ (bo nie wiem czy jeszcze pamiętam amx)Staż w CS-sie: ok 8lat (1000h na Steam)Steam / NonSteam:SteamDlaczego Ty: Bo nadal jest przymało adminów , jestem nawet że aktywny Lecz często nie gram z powodu aimerów (gdy nie ma adminów) Mam spore Doświadczenie , byłem chyba nawet adminem na cod 201lvl (na pewno na tej serwerowni)Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 1h -8h (zależy od dnia nałuki i zdrowia gdyż ciągle choruje )Kontakt: Steam ForumLink do GameTracker'a: GT
  2. proponuję delikatnie osłabić tą klasę gdyż jest zbyt silna (ma 2 rakietki niewidzialność 5 skoków zmniejszoną grawitację i do tego m4, ak oraz 1/15 ) a porównując ją z innym klasami premium daje ją na sam szczyt oczywiście jeśli ktoś jest dobry z avp wybierze kapitana a ci co lubią ciąć ninje ale reszta wydaje się przy nim śmiesznie słaba a co dopiero klasy zwykłe . Lecz najbardziej dołujące w tej klasie jest to że jest prawie wcale nie widoczna (widać ją lecz jeśli cię zaskoczy lub się skampi w cieniu to na 100% zabija ) Więc proponuję chociaż o 1 punkt zwiększyć tej klasie widoczność by nie była aż tak bardzo przestronna (lecz nie ukrywam że bez tego kamuflażu była by dopiero na równi z innymi klasami )
  3. kitmax

   Lubie cie z Fairy Tail
  4. kitmax

   Witam Klasa Reaper się popsuła a dokładnie działko które nie strzela i można rozwalić na strzała . Poza tym można je postawić wszędzie (respie b-esie )
  5. kitmax

   ja przez spory okres chciałem schudnąć ćwiczyłem na siłce itp. dieta (mniej, mniej, zdrowiej) pomagało lecz bardziej na masie niż na wadzę (z 100kg mam 100kg ) ćwiczę 2lata tak bardzo się przyzwyczaiłem do ćwiczeń na masę że jak się dowiedziałem że to nie na spalanie kalorii -Nie Zmieniłem jej Po Pierwsze Zdrowe jedzenie (co dzień owoc itp. poczytaj o tym ) Po drugie ćwicz seriami . 10 powtórzeni. 8 pow. 6 pow 5 pow i opór (miedzy przerwami minuta regeneracji mięśni ) Po Trzecie ćwicz jedną partie ciała na dzień ( poniedziałek klata , we wtorek plecy itp. ) Po czwarte ćwicz nogi bo staniesz w martwym punkcie po pewnym czasie (a poza tym kobiety mają podobne zainteresowania Po Piąte i najważniejsze Nie licz na cuda ciężka praca i czas dają efekty nie jeden dzień PO2/4 możesz ćwiczyć co drugi dzień lecz ja mam sprzęt do ćwiczeń w pokoju więc nie dam rady siedzieć obok niego i się na niego patrzeć
  6. kitmax

   Ryby! Ryby! RYBY! Dać BANY!!!!!!! Tyle mu chyba do szczęścia potrzeba
  7. Witam Szukałem regulaminu dotyczącego tej części forum lecz niestety nie znalazłem dlatego chciałbym się dowiedzieć czy mogę prości o test jeszcze jednej klasy ? Jest to Reaper Klasa którą kiedyś (dawno temu troszeczkę grałem lecz miała bardzo słabe działko i nie dało się grać tą klasą inaczej nisz kampiąc ) Chciałbym zobaczyć jak nią się teraz gra .(ps czekam na malu aż mi zaktualizuje portfel i za bardzo nw jaką klase wybrać z tych mało granych na serwerze (bo nie lubie tego samego XD A poza tym większością zagrywałem się tu przez długi okres czasu (przynajmniej w moim mniemaniu )
  8. kitmax

   Co 2 s teleport Wyobraź sobie 3 osoby grające tą klasą w jednej drużynie Drużyna przeciwna ma 0 szanse na wygraną
  9. kitmax

   Dawniej narzekał i to nie raz (np ja )
  10. Witam Za pewno piszę to nie pierwszy raz lecz brakuje mi tej opcji Otóż Proponuje dodać na forum jak i Serwerze Opisz Wszystkich Klas W 1 WĄTKU Czyli na jednej stronie gdyż wybranie klasy i czytaniu opisów schodzi sporo czasu który początkujący gracz może poświęcić na grę . Strona w grze mogła by być jako Powitanie serwera (TA Przed wyborem Drużyny ) Oraz pod komendą np. /klasy . PS. W Strzelcu Wyborowym Bardzo często zacina się broń i jeśli nie da się tego naprawić proponuję dać mu ammo za killa (oraz może +hp)
  11. Klasa Czołgista Na CODMODA 201lvl NICK kitmax (Jestem ciekawy czy coś się w niej zmieniło bo dawno tu nie grałem )
  12. kitmax

   a grasz klasą premium ? która ma dodatkowy skok lub mniejsza grawitacje
  13. Proponuje dodać Spadochron (Może być pod spacją [by użyć będzie trzeba przytrzymać Spację ] )
  14. Jestem na tak bardzo często brakuje admina ( przynajmniej kiedy jestem) jest dobrym graczem pomocnym i nie najgorszym adminem (był)
  ×