Skocz do zawartości
SouthKiller

 zamknięty Kilka nowych map

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Grałem na wielu CodModach i znam wiele godnych uwagi map. Mappack na tym jest bardzo dobrze zbalansowany, lecz mam kilka propozycji map które również pasują i wzbogacą rozgrywkę Oczywiście to tylko subiektywna opinia i cieszyłbym się jeśli przynajmniej kilka zostały dodanych, bo troszkę czasu poświęciłem, a z doświadczenia wiem które graczom się podobały .

Paczka z Mapami: https://www105.zippyshare.com/v/AuNiuAa1/file.html

 

Najbardziej polecam:

de_irak 

de_hell

de_wombo (mało znana, ale warto)

de_world

de_piranesi

de_tuscan

de_cpl_mil

de_cbble

de_train

cs_alpin

Warto się przyjrzeć również:

de_abaddon

de_amr

cs_militia

cs_max

cs_bikini

de_rats_office (alternatywa dla lubianego ratsa_1337)

de_sunny

Edytowane przez SouthKiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja bym proponował dodanie rotacyjnych mam (co tydzień kilkanaście innych )  mapy się nudzą i są fajne na początku chyba że są świetne wtedy grane są ciągle dlatego po wprowadzeniu rotacyjnych map będzie można wybrać najlepsze dla coda i jego graczy (wartało by zmienić nominację map na jedną max dwie do tego by w głosowaniu była zawsze jedna z najczęściej granych lub wywalić głosowanie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej za cs_alpin, cs_max i de_rats_office. Z resztą jest wiele więcej map typu rats, na których się bardzo przyjemnie gra. A dodatkowo te mniejsze mapy (typu cs_wiocha i wspomniany już cs_max) również są potrzebne, serwer nie zawsze jest pełny, a szukać się w 6 osób po całej mapie jest dość monotonne i szybko nudzi. Przydałaby się też oryginalna wersja de_nuke, aktualna nie jest zła, ale wiele graczy - w tym ja - woli klasyka.

A jeżeli już jesteśmy w temacie map to proponowałbym zredukowanie ilości map typu dust (ostatnio wychodzi na to, że co druga mapa to dust).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...