Skocz do zawartości
Zi3lony

 zamknięty Skiny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przychodzę z takim pomysłem żeby skiny do broni były za startracki jak na  odd2#2 a nie za monety. Jak dobrze wiecie że co jakiś czas wywala kupione skiny gracze tracą monety a potem są wieczne pretensje.. Odrazu chciałbym zaznaczyć że to jest moja luźna sugestia :) co wy na to? 

@MARCIN3K @Sedziaa @GoldNM @kaleib123 @Swirusek @Angel_Of_Dead @PR@SN4JPER @mufaj @Bezzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm czy stattrack na CODZIE ma sens? Według mnie nie.

Skiny to chyba jedyne co możemy kupić oprócz klanu i /sklep za monety, które się ciągle zbierają (niektórzy mają już po 10k monet :D) 

Ja osobiście jestem na nie co do tej propozycji.

PS. Przydało by się zrobić reset serwera bo już z 5 osób 45k ma :evilkappa:

Dziękuję, pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, mi dumnemu posiadaczowi 10k monet szkoda ich na skiny a i tak nie mam co z nimi robić... więc stattrak jest okej

Ale co z monetami ? Hmmm... Może modele postaci za monety ? typu 5k monet - własny model takie jakie ma vip, wydaje mi się to dobrą opcją

 

+ Póki jest rozpatrywany ten temat, to może dać klanom 4 znakowe tagi? i będą one wyświetlane przy nicku na chacie, mała wizualna zmiana ale wtedy więcej graczy zainteresuje się kwestią klanów bo duża cześć osób pomimo wiadomości na chacie nie wie, że takowe są

 

@MARCIN3K Reset za tydzień +/- by się przydał :Kapp:

Edytowane przez Plosze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm, ciekawa propozycja.

Na tak, ale można by jeszcze jakieś zastosowanie dla tych monet zrobić.  Niektórzy mają nawet 10k monet i nie mają co z nimi zrobić.

 

A co do resetu, jestem za. Już sporo osób ma te Orzelki.

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm ciekawy pomysł, ale moim zdaniem jak już, to też powinien być kupowany tak samo jak skiny.

Co do resetu jestem jak najbardziej za, troszkę osób lata już orzełkiem (co prawda są w tym osoby nabijajace lvl w nocy) . 

Pozdrawiam, 

FART ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...