Skocz do zawartości
Tokus

 pozytywne niesluszny ban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Tokuś
Godzina, data zdarzenia:17:33
Mapa:de mirage
STEAM_ID / IP:STEAM_1:0:543967554
Uzasadnienie:zostałem ponownie zbanowany za jakieś NIELEGALNE OPRAGROMOWANIE ktorego nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiec gracz tokuś wbił na serwer około godziny 17 30 byłem wtedy ja i gracz o nicku "małpa" i jeszcze jeden gracz którego nicku nie pamietam wiec byłem razem z "małpą" w tt i wszedł na serwer tokuś który na perfidym spin bocie .oczywiscie odrazu jak zobaczył że wchodzę na ogladajacego wyłaczył spin bota i nie byłem wstanie tego nagrać . widziałem że gra na spin bocie ponieważ. spojrzałem na kamerę po śmierci .

mam światka na to że tokuś używał spin bota . gracz o nicku małpa również top 1 na serwerze .

według mnie to dziwne że każdy admin wie i widzi to że on ma a on tak i tak dostaje unbany 

pozdrawiam serdecznie <3

 

 

ehhh tokus dobrze wiesz jak było . a udajesz tu świtego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie macie tam czegoś takiego jak "hltv" w 1.6 ? jak masz to jazda i po sprawie ;)

Jeśli nie masz dowodów to  nic mu nie zrobisz i daj pograć człowiekowi ;D

Edytowane przez THC %
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1nie spamujcie post pod postem, po 2 skoro mial spin bota to czekam na hltv:) tam będzie widac

@pikuuu

brak GOTV i dowodow. Zamykam

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...