Skocz do zawartości
friq

 odrzucone odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Friq
Godzina, data zdarzenia: 05.02.2020 18:44
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:448789835
Uzasadnienie: Normalnie grałem a nagle wyskakuje mi komunikat że dostałem bana. Prosze o rozpatrzenie Demko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200502-1820-de_mirage.dem.zip

14:55 - Strzelił zanim przeciwnik wychylił a przeciwnik był już blisko

16:15 - Reakcja jak dla mnie nawet szybka ale zbyt dokładna, do tego pierwsze strzały oddane są zbyt dokładne, pamiętajmy że to są strzały od razu po upadku a nawet można by powiedzieć że w skoku no a w tedy dokładność strzału nie jest tak dokładna

18:11 - celownik na graczu w kuchni a zarazem na wysokości okna, tak jakby myślał że gracz z kuchni jest w oknie

20:07 - celownik cały czas był w okolicy gracza na chodach, dopiero po strzale był idealnie na graczu ale nie tam gdzie mógł go widzieć tylko namierzone na klatkę gracza do tego przez ścianę, użycie aimlock aby było dokładniej?

22:15 - widział tylko kierunek skąd leci granat a samego gracza już nie, a pomimo tego celownik skierował się na model

24:26 - śledzi idealnie gracza w jungle przez ścianę, po tym jak on wychyla od razu zaczyna strzelać

+to jak w tej ostatniej rundzie mu celownik latał, od modelu do modelu

Jak dla mnie miał wh i aimlock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14:55 +/- b mysle ze strzelil tak oo aczkolwiek widac nie bylo

16:12 dosc nienaturalnie, idealnie po modelu celownik sie trzymał i ten rozrzut +b 

18:11 tu bym sie nie uczepił bo dojeżdżał więc pilnował okna

20:07 nienaturalny ruch trzymający sie na modelu mimo, że gościa praktycznie nie widział 

22:15 flickiem chciał go trafić, dla mnie czyste to bylo bo widać goscia przez plotek

24:26 nie odpuscil modelu przez ścianę, plus drugi model obok w - 1/4x widac jak potrzasnelo celownkiem

Wyjęte 4 akcje na +b 2na - b. 

Takze ban zostaje 

 

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...