Skocz do zawartości
Kula

 zamknięty maly problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a mianowicie mam maly problem nie wyswietla mi na liscie cod 400 nie wiem dlaczego wczoraj gralem normalnie inni ludzie graja a ja nawet przez connect wbic nie moge przez strone jesli sie lacze przekierowuje mnie na 200 czy ktos mial podobny problem? nawet ze znajomych jesli chce dojsc do serwera nie da sie pisze "server not responding" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


resetowalem router lapka wszystko doslownie robilem co moglem przeczytalem miliony forow ale to wyglada tak jak by mnie serwer odrzucal bo inni wejsc moga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najprawdopodobniej wina leży po stronie Twojej sieci, a dokładnie rzecz ujmując router blokuje połączenie z tymże serwerem (czasami tak się dzieje). Zasadniczo są dwa rozwiązania, jedno z prostszych to po prostu przeczekanie, a drugie to spróbowanie sprawdzenia w konsoli windowsa (cmd) odpowiedzi przez ping i wskazanie adresu serwera.

 

@Kula Uruchom przez administratora tę konsolę i wpisz takie polecenie: ping 80.72.43.106

Edytowane przez Woodpecker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Woodpecker napisał:

Najprawdopodobniej wina leży po stronie Twojej sieci, a dokładnie rzecz ujmując router blokuje połączenie z tymże serwerem (czasami tak się dzieje). Zasadniczo są dwa rozwiązania, jedno z prostszych to po prostu przeczekanie, a drugie to spróbowanie sprawdzenia w konsoli windowsa (cmd) odpowiedzi przez ping i wskazanie adresu serwera.

podaj komende co wpisac w cmd po chwili wkleje rezultat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli dobrze myślałem, wina leży po stronie Twojej sieci. Powinieneś mieć coś takiego:

 ae0dc404cdf3d3bf2c0b1d7f2362ae9d.png
Jak sama konsola wskazuje wysyłasz pakiet, ale go z kolei z powrotem nie otrzymujesz od serwera, czyli tak jakby coś blokowało Ci połączenie.

Mam jeszcze jedno pytanie. Mieszkasz w Niemczech, że masz po niemiecku konsolę czy po prostu język w windowsie masz po niemiecku?

 

Edytowane przez Woodpecker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Kula napisał:

Witam a mianowicie mam maly problem nie wyswietla mi na liscie cod 400 nie wiem dlaczego wczoraj gralem normalnie inni ludzie graja a ja nawet przez connect wbic nie moge przez strone jesli sie lacze przekierowuje mnie na 200 czy ktos mial podobny problem? nawet ze znajomych jesli chce dojsc do serwera nie da sie pisze "server not responding" 

Mam tez tak nie raz kula i robiłem to samo co ty i to wiele razy aż w końcu mi się wyświetliło po jakimś czasie po kilku godzinach.Wyłacz steam ma godzinę i odpal może za ktorymś  razem ci się pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, Smiercionosny321 napisał:

Mam tez tak nie raz kula i robiłem to samo co ty i to wiele razy aż w końcu mi się wyświetliło po jakimś czasie po kilku godzinach.Wyłacz steam ma godzinę i odpal może za ktorymś  razem ci się pojawi

no mam tak od 7 rano i steam byl wylaczony i tak czekam od rana az do tej pory nigdy nie mialem tak dlugiego problemu zawsze po resecie steam/rutera wszystko smigalo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

w sumie zrobie router w telefonie i zobaczymy czy to wina mojej sieci neta ;)

 

 

a wiec tak zrobilem ruter na telefonie polaczylem sie z lapkiem sprawdzalem czy moge wejsc na serwer niestety nie moge wiec to nie jest wina mojego internetu

@Woodpecker w telefonie mam inna siec i jest to samo czyli musi byc problem hosta a nie moj

Edytowane przez Kula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Meltor napisał:

sprawdzalem u wspol lokatora tez nie widzi serwa a ma innego opertora wiec problem lezy po waszej stronie

Meltor to wina hostingu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...