Skocz do zawartości
rybak321

Skarga na admina Sliweczka

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 22:30

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Sliweczka

 

Dowody: hltv

 

Świadkowie: uszy 

 

Uzasadnienie: chcialbym wszystkich wszem i wobec zapytac, skad ta osoba dostala admina? Ignorowanie zgloszen na u@, granie kolejnych map wraz z cheaterami. jedyna reakcja z jego strony to uzasadnienie na say aby WYLACZYC CHEAT'A nic z ludzmi cheatujacymi nie robiac. oczywiscie w tym czasie pilnuje porzadku, pingi, klatki ogarniane regularnie. niestety zwrocenie uwagi jest nieakceptowane, osoba kompletnie nie nadajaca sie na to stanowisko. podczas grania kolejnej mapy "wybuchlem" zas bana za rzekoma obraze "admina" przeczekam. gram dosyc dlugo i takiej niekompetencji, arogancji i chamstwa jeszcze nie widzialem. 

 

 

 

PS: Sliweczka, to Ty jako admin jestes dla mnie gracza, nigdy odwrotnie. Pozdrawiam starych wyjadaczy, Radzio. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niejednokrotnie grałem na serwerze ze względu na dużą ilość zgłoszeń i jeśli otrzymam choćby jeden dowód, nie będę długo rozmyślał nad degradacją Śliweczki. Dużo widziałem i mam dosyć jego zachowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Malu chciałbym usłyszeć od Ciebie jakie masz uwagi co do mojej osoby??

 

Pierwsze słysze,żeby ktoś skarżył się na moje zachowanie. 

 

Nie mam zadnych ostrzeżeń,  a w tej chwili zagiąłes mnie co do tego, że widziales  moje "złe zachowanie" ????

 

Chetnie posłucham uwag super Admina.

 

 

 

 

 

CO do gracza rybak 321.

 

 

 

skupialem sie na graczach z duzym pingiem i klatkami, ponadto zbanowalem czitera  kolege wyzej wymienionego ktory odnosil sie do mnie w sposob nie stosowny.

 

Zgloszenia na U@ widza wszysccy admini nie tylko ja. a w tamtej chwili było ich obecnie na serwerze 2 albo  3 wraz ze mną

 

 

 

Proponowałbym zobaczym gt adminow  i  ich aktywnosc na serwerze ( tj.  banowanie ) wtedy moze, bedzie jasno widac czym zajmują sie admini.

 

Po 1 graniem, po 2  służbą na serwerze

 

 

 

 

 

Tutaj przedstawiam ss'y na słuszność bana  :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Irytują mnie tego typu sprawy ,

 

bo ja nie dam sobie wejsc na głowe jak to kolega Radzio napisal "starym wyjadaczom"

 

nie intersuje mnie czy grasz na serwerze  od wczoraj czy od  3 lat.

 

Kultura obowiazuje wszystkich i nie ma wobec Ciebie ani wobec papieża żadnej taryfu ulgowej.

 

 

 

Podobna skarga miala miejsce wczoraj lub przewczoraj gdy kolega zarzucilmi to samo, ze za wolno banuje,

 

Droga administracjo, nie będe każdemu z kolei tłumaczył proceduty ws. tzw. cziterów. 

 

Ja mam z góry nakazane jak mam postępowac w takich momentach.

 

Wh = ss

 

aim= demko

 

 

 

nie rozdwoje sie, nie zrobie tego  w ciagu ulamku sekundy.

 

 

 

A Kolega Radzio który w jego mniemaniu nalezy do "starych wyjadaczy" nie wiem, porownuje to  jakby do formy szlacheckiej na serwerze, dostal ode mnie bana za arogancje i  uważanie sie ponad prawem.

 

Kolego nie ejstes moim przełożonym wiec nie bedziesz mi rozkazywal.

 

 

 

Tutaj  mamy przykład graczy "stałych bywalców którzy uwazają sie za elite.

 

A jak zrboi sie cos nie po jego mysli to warczy.

 

na to nie ma mojej zgody a kazde zachowanie niegodne z regualminem bedzie odpowiednio nagradzane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Niejednokrotnie grałem na serwerze ze względu na dużą ilość zgłoszeń i jeśli otrzymam choćby jeden dowód, nie będę długo rozmyślał nad degradacją Śliweczki. Dużo widziałem i mam dosyć jego zachowania.

 

 

 

 

Chciałbym, widziec choćby jedno  zgłoszenie na temat mojego złego zachowania.

 

"dużo widziałeś", przedstaw dowody ,ss, demo , cokolwiek, albo chociaz slownie napisz mi CO  WIDZIALES na temat moejgo domniemanego złego zachowania, a później mów o degradacji,

 

Bo skargi które  do tej pory wpłynęły na mój temat, został odrzucone jako niesłuszne.

 

 

 

Jedynym moim błędem było na początku objęcia przeze mnie admina zbanowanie gracza z powodem " czitowanie " bez  nakrecenia demka, za co dostalem uwage słowną.

 

 

 

Proponuje  zrobic rozeznanie wśród stałych graczy na temat mojej działalności na serwerze, w tym adminów.Wówczas zobaczysz jasno co gracze o tym myślą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 skarga? Sam juz zglaszalem pare, zreszta nie tylko ja.

 

Sliweczka ja mam do Ciebie uwagi. Oczywiście to Ciebie wszyscy próbują prowokować i to Ty jestes pokrzywdzony. Prawda jest taka, ze za zglaszanie na u@ banujesz zglaszajacego za "prowokacje", ktory wybucha po Twoim ignorowaniu go. Niejednokrotnie widzialem te bany typu " czy banowanie za nic... screeny za te pare banow wyslalalem juz S@, żeby nie bylo, ze nic nie wnosze do tematu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jest i kolejny Gracz należący do  tych "ponad prawem"

 

Dokładnie tak jak mówisz, rozdaje bany na prawo i lewo za prowokacje, bez dowodów, każdego kto zgłosi na U@

 

CHłopaku przeczytaj kilka wypowiedzi do góry albo regulamin, bądź skontaktuj sie z EVO, który wytłumaczy Ci, ze przed zbanowaniem aktywnego gracza z aimem musze nakrecic demko, a jesli ty czy ktoś inny tego nei rozumiesz, to jasne zaraz jest ura bura, 

 

wielkie pretensje , ze mnie zabil. i oczywiscie wyzwiska

 

a jak dostales bana to pewnie gul Ci skoczyl jak indykowi, ze jakim prawem cziter jeszcze gra,a ty bana za prowokacje.

 

A no takim prawem, ze nie bedziesz mnie obrazal.

 

 Po drugie kazda taka sytuacje zglaszaj na forum.

 

odpowiednia osoba sie tym zajmie

 

 

 

Ani ja, ani zaden admin przestrzegajacy regualminu nie bedzie banowal bez dowodów, a demka nie kreci sie w ciagu 1 sekundy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Malu, skoro dałeś mi ostrzeżenie za " 4 posty z rzędu " które w moim domniemaniu nie są spamem tylko wypowiedzią do teamtu, bo wogole od niego nie odbiegają, to takze musiales je przeczytac wiec, prosze Cie napisz  o sytuacjach w ktorych masz do mnie zastrzezenie slucham??

 

Bo piszesz o degradacji, że nie masz wątpliwości to Prosze przytocz choć jedną sytuacje? 

 

Słucham.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Malu, skoro dałeś mi ostrzeżenie za " 4 posty z rzędu " które w moim domniemaniu nie są spamem tylko wypowiedzią do teamtu, bo wogole od niego nie odbiegają, to takze musiales je przeczytac wiec, prosze Cie napisz  o sytuacjach w ktorych masz do mnie zastrzezenie slucham??

 

Bo piszesz o degradacji, że nie masz wątpliwości to Prosze przytocz choć jedną sytuacje? 

 

Słucham.

 

 

 

 

masz opcje "edytu" i ona nie jest on wczoraj . :) a na forum też nie jesteś od dziś i nie jeden post był tak... Widze że jesteś osobą konfliktową ale dowody przedstawiłeś gracz który skarge składał miał przedstawić dowód nie przedstawił .

 

 

 

 

 

Ale ten spam mnie drażni bezsensowne nabijanie postów więc zamykam i otworze albo otworzy osoba odpowiedzialna jak gracz bedzie miał dowód jasny i wyraźny bo ban słuszny ale pytanie czy faktycznie były czity itp. 

 

 

 

 

 

dla gracza jak coś pw do mnie lub do kogoś z moderatorów innych UBT z prośba o otwarcie tematu .

 

 

 

w tej chwili /close

 

 

 

ups. - nie ma uprawnien UBT tutaj zal

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sliweczka za same powody banow a często ich brak mogę dac Ci z miejsca ostrzeżeni. Często jestem na serwerze, nawet nie wiesz, że mam admina. Bylo kilka sytuacji faworyzacji gdzie 1 dostal bana a 2 Twoich kolegów nie. Na Twoje szczęście nie szukam nic na siłe ale jak dalej tak będzie to znajde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

masz opcje "edytu" i ona nie jest on wczoraj . :) a na forum też nie jesteś od dziś i nie jeden post był tak... Widze że jesteś osobą konfliktową ale dowody przedstawiłeś gracz który skarge składał miał przedstawić dowód nie przedstawił .

 

 

 

 

 

Ale ten spam mnie drażni bezsensowne nabijanie postów więc zamykam i otworze albo otworzy osoba odpowiedzialna jak gracz bedzie miał dowód jasny i wyraźny bo ban słuszny ale pytanie czy faktycznie były czity itp. 

 

 

 

 

 

dla gracza jak coś pw do mnie lub do kogoś z moderatorów innych UBT z prośba o otwarcie tematu .

 

 

 

w tej chwili /close

 

 

 

ups. - nie ma uprawnien UBT tutaj zal

 

 

 

 

Happy możesz mi wierzyć, nie jestem osobą konfliktową, tylko nie dam wmówić sobie rzeczy które nie miały miejsca, i nie należe do osób które podkulą ogon jak kundel  i będą siedziały cicho, tylko dla tego, żeby nie dostać po uszach.

 

Jesli wina jest moja- nie ma sprawy pełna pokora, wysłucham i na pewno naprawie błędy.

 

Ale nikt nie będzie sobie mną bezpodstawnie mordy wycierał jak to sie mówi. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


powiem w skrócie nikt nie jest idealny . Wiadomo każdy nie chce dać się chce być twardy cokolwiek . Ale czekaj Cierpliwie na dowód .

 

 

 

Bo twój na bana fakt słuszny ale skarga nie dotyczy bana a "twojej nieuwagi " w celu banowania itp. w ktora nie uwierze poki nie zobacze dowodu w postaci rozpisanego demka albo ssy-a 

 

 

 

 

 

nie ma co kontynuować tego spiecia a czekać . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czarna, jak wyzej napisalem dzien ,czy 2 wstecz również był taki temat.

 

Gracze po prostu nie rozumieją , że przed banowaniem musze mieć dowód ( np.demko )

 

i zaraz zaczyna sie wielki bulwers.

 

A nie przetluamczysz im ze wielki bulwers to bedze jak zbanowany poprosi o UB a ja nie bede mial dowody jego winy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale nie zalezy mi na dodawaniu dowodow. Wchodze na serwer jedynie grac a nie wylapywac problemy adminow. Jak widac cos sie musialo stac, skoro specjalnie zalozylem u Was konto aby poinformowac co jest nie tak? Nie zamierzam robic ss, bo nei na tym to polega. Oceniam ta jedyna sytuacje. Demko musisz nakrecic? To zmiencie regulamin, bo jesli ktos zza sciany strzela z aimbotem i nie potrafisz dostrzec w tym jego winy lub krecisz mu rzekome demko to bardzo szybko zostanie u Was jedynie dzieciarnia napalona na skiny. Niepotrzebnie rowniez Sliweczka piszesz odnosnie mojego bana za slowa, w pierwszym poscie przyznalem, ze wybuchlem a bana odczekam. Ale otworzcie oczy tam wyzej, jesli ktos nie potrafi rozpoznac cheatera wg mnie nie nadaje sie na role admina. I nie zamierzam tu nikogo negowac, przedstawiam jedynie fakty. Prawda jest taka, ze przez 2 mapy nie ogladales ich nawet, grajac wspolnie i piszac na say'u cytuje: wylacz te cheaty bo sie zdenerwuje co ujalem wczesniej. Dowodow fakt, nie posiadam. Mowisz o urazonej dumie gdy ktos Cie rzekomo obraza, to jest internet, nie zamierzam z graczami ktorych nie znam stosowac zasad savoir vivre. Jest granica cierpliwosci, jesli czlowiek gra na serwerze i w pewnym momencie grajac nadal i wyczekujac admina ktory zbanuje cheaterow widzi ban za pingi etc. A nie zaslaniaj sie regulaminem, bo jesli ktos cheatuje gdzie nie musisz nagrywac demka i nawet odwola sie od bana, udowodnienie winy nie stanowi problemu. Swoja droga profesjonalizm obrony ego, respect. 

 

 

 

 

 

Zrobicie z tym co chcecie, lecz faktem jest, ze gracze nie beda trzymac sie serwera na ktorym zbanowanie cheatera graniczy z cudem. Do zadnego z poprzednich adminow nie mialem pretensji, RadioJura automatycznie banowal cheaterow i nikt nie mial z tym problemow. Moze zbyt scisle trzymasz sie regulaminu, swoja droga brzmi to dosyc idiotycznie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Sliweczka za same powody banow a często ich brak mogę dac Ci z miejsca ostrzeżeni. Często jestem na serwerze, nawet nie wiesz, że mam admina. Bylo kilka sytuacji faworyzacji gdzie 1 dostal bana a 2 Twoich kolegów nie. Na Twoje szczęście nie szukam nic na siłe ale jak dalej tak będzie to znajde

 

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz, widzisz w tym sens prosze bardzo nie będe sie  oto spierał.

 

Cieszy mnie, że wyższa administracja odwiedza serwer, i kontroluje co dzieje sie na ogół.

 

A co do faworyzacji.. pisałem wczesniej, nie ma u mnie czegos takiego, nikt nie jest lepszy nikt nie jest gorszy, co wypracowałeś to masz.

 

Kultura obowiązuje wszystkich.

 

 

 

Chcesz szukaj prosze bardzo, jeśli jest taka potrzeba sam ustąpie ze stanowiska i oszczędze Ci kłopotu, bo sam wiem ,że dowody nawet bez dowodów można zrobić jak sie chce.

 

 

 

Wyszło tak , a nie inaczej , że jestes moim przełożonym, i oczywiscie przyjmuje każdą uwage, tylko nie rozumiem Twojego posta..

 

Skarga  na mnie.. a ty wyjeżdzasz z jakąś degradacją??  Za co?

 

Za to, że robie robote?

 

Widze, ze  tez nie jestem typem , który daje sobie w kasze  dmuchać, i zachowalbys sie tak samo gdyby ktos Ci ubliżał,

 

A u mnie piłka jest krótka, docinki, prowokacje, rzucanie mięsem do mozna do kolegów z podwórka, nie do mnie tak jak  kolega Radzio czy Dzejki.

 

 

 

Malu, Proponowałbym zobaczyc moją aktywnośc na serwerze, liste zbanowanych i ich powody.. Bo na tą chwile robie dużo dobrej roboty na serwerze, żeby nikomu gry nie uprzykrzały czity

 

oraz , przypatrzeć pracy wszystkich adminów, bo już mnie to wkur***, że skarga na mnie oczywiście, mimo tego, że inni admini są na serwie To wolą grać, co tam Sliweczka wszystko ogarnie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ale nie zalezy mi na dodawaniu dowodow. Wchodze na serwer jedynie grac a nie wylapywac problemy adminow. Jak widac cos sie musialo stac, skoro specjalnie zalozylem u Was konto aby poinformowac co jest nie tak? Nie zamierzam robic ss, bo nei na tym to polega. Oceniam ta jedyna sytuacje. Demko musisz nakrecic? To zmiencie regulamin, bo jesli ktos zza sciany strzela z aimbotem i nie potrafisz dostrzec w tym jego winy lub krecisz mu rzekome demko to bardzo szybko zostanie u Was jedynie dzieciarnia napalona na skiny. Niepotrzebnie rowniez Sliweczka piszesz odnosnie mojego bana za slowa, w pierwszym poscie przyznalem, ze wybuchlem a bana odczekam. Ale otworzcie oczy tam wyzej, jesli ktos nie potrafi rozpoznac cheatera wg mnie nie nadaje sie na role admina. I nie zamierzam tu nikogo negowac, przedstawiam jedynie fakty. Prawda jest taka, ze przez 2 mapy nie ogladales ich nawet, grajac wspolnie i piszac na say'u cytuje: wylacz te cheaty bo sie zdenerwuje co ujalem wczesniej. Dowodow fakt, nie posiadam. Mowisz o urazonej dumie gdy ktos Cie rzekomo obraza, to jest internet, nie zamierzam z graczami ktorych nie znam stosowac zasad savoir vivre. Jest granica cierpliwosci, jesli czlowiek gra na serwerze i w pewnym momencie grajac nadal i wyczekujac admina ktory zbanuje cheaterow widzi ban za pingi etc. A nie zaslaniaj sie regulaminem, bo jesli ktos cheatuje gdzie nie musisz nagrywac demka i nawet odwola sie od bana, udowodnienie winy nie stanowi problemu. Swoja droga profesjonalizm obrony ego, respect. 

 

 

 

 

 

 

Ostrzegać  to ja moge o za duży ping, a nie o czitowanie.

 

Tekstu "wyłącz czity bo mnie denerwujesz" napewno nie było i nie będzie.

 

 

 

A  teraz temat krecenia demko..

 

Bardzo dobrze potrafie wychwicić  cziterów uwierz.

 

 

 

Po raz kolejny mowie.

 

To nie są moje widzimisie, chociaz ja wiem ze on ma aima,

 

to gdy zbanowany delikwent  napisze post do UB nikt nie uwierzy mi na slowo, prawda?

 

Co powiem? - no sluchaj on mial aima na 100% bo widzialem ?

 

 

 

To nie wystarczy, za takie rzeczy tj. brak dowodów ( Poraz kolejny powtarzam , w przypadku aima - nakrecenie demka ) dostaje sie ostrzeżenia po których traci sie uprawnienia admina.

 

Jest kara- musi być dowód proste.

 

 

 

A i dumy mi nie uraziles, po prostu nie bedziesz mi ublizal i tyle.

 

A jesli dla Ciebie to jest "tylko internet" i nie bedziesz przestrzegal zasad savoir vivre, to musisz zmienić serwer bo tutaj jak mi wiadomo, obowiazuje kultura.

 

I nie ważne czy po drguiej stronie monitora siedze ja, TY, Nelson Mandela, czy ktokolwiek inny.

 

Jesli tego nie przestrzegasz.. łamiesz regulamin, a za to  dostajesz niespodzianke w wiadomej postaci :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale caly czas wracasz do bana o ktorego nie mam zadnej pretensji :) masz hltv, w razie odwolania masz jasny dowod, wystarczy rozpisac demo :) jako admin powinienes to ogarniac, w co nie watpie. wiec nie zaslaniaj sie regulaminem, kolejny raz powtarzam. ZADEN admin nie mial takich problemow jak Ty, stad moj brak przekonania co do Twojej "sluzby" na tym serwerze, to tyle. 

 

 

 

Do tego bezczelnie klamiesz co do tej wypowiedzi ktora zacytowalem, nie wyssalbym czegos takiego z palca, po tym wybuchlem. Troche oglady czlowieku. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...