Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: TRANS4MATOR_[SKILLS]

Godzina, data zdarzenia: 2020-05-08 godz 13:40

Mapa:css_dust2

STEAM_ID / IP: [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:653646859'
[AMXBans] Twoje IP: '185.237.161.6

Uzasadnienie: Grałem sobie normalnie i dostałem bana za "obrazę starszych" na tydzień gdzie ani razu nie obrażałem starszych ani nie zaczynałem tematu o nich więc xD.Ten kto mi dał bana niech udowodni to jakimiś zrzutami ekranu czy czymkolwiek innym,bo tak jak mówię grałem sobie i patrze ban znikąd.Jeżeli ta osoba zrobiła to celowo to jest dla mnie zwykłą pi***ą tylko po to bym nie dogonił jej w top15 ,jeżeli zaś się pomyliła w co wątpię to zwracam honor.Ale jak dla mnie jest to w 99% specjalny ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Naprawdę..?.Śmieszny jesteś obraziłeś mnie w dniu kiedy dostałeś ss dokładnie  (07.05.2020 - 14:05:39)  i to użyłeś takich sformułowań ,że osobiście gdybym mógł dostałbyś z minimum miesiąc ode mnie.

To nie pierwszy raz ,gdy obrażasz mnie ,albo innych link do bana od innego admina http://aquax1994.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=8166 za dokładnie ten sam powód.

Jeżeli będą potrzebne jakieś dowody podeślę demko :)  -----> http://ehltv.hltv.org.pl/srv41452/HLTV-2005071342-css_assault.dem.zip

Zapraszam do wypowiedzi @BOCIANEQ on potwierdzi zaistniałem nieporozumienie.Według mnie ban jest słuszny skarga nie.

Jeżeli wszystko jasne proszę o zamknięcie tematu 

Pozdrawiam Fawor :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ad1.Jeżeli obraziłem cię to udowodnij ,pierwszym twoim argumentem jest to że ci obraziłem w dniu (07.05.2020) a jak zwykle screenów nie masz ani demka w którym było by
słychać mój głos to pierwsza sprawa .

Ad2.Ten ban http://aquax1994.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=8166  nie jest żadnym dowodem by banować mnie na tydzień załączyłeś link do bana który cię nie dotyczy
a dotyczy innego gościa,więc znowu nie pokazujesz ŻADNYCH DOWODÓW to druga sprawa .

Ad3.Pokazujesz jakieś demko w którym nic nie słychać i nie ma tam jak zwykle mojego głosu czy też wyzwisk pisanych na czacie ,więc znów brak dowodów.

 

Piszesz ,że wszystko jest jasne i prosisz o zamknięcie tematu,wg mnie nic nie jest jasne bo nie przedstawiłeś żadnego dowodu w którym mógłbyś mnie pogrążyć.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale co kto słyszał. Jest tylko demko z czasu bana gdzie on nic do Fawora nie mówi, info na y@ "To teraz sobie poczekasz" coś ten deseń co jest nadużyciem. Następnie ban na tydzień :) + te demko co dodał admin na którym również nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 godzin temu, joolz napisał:

Dajesz na tydzień za obraze @Fawor?? Jakies dowody z obrazy i obraz wcześniejszych bo rozumiem ze tydzien to notoryczne obrazy? :)

To nie jest zwkyła obraza ,chodzi o samą kulturę do drugiej osoby na serverze.A jeżeli widzę takie zachowanie nie będzie to tolerowane przeze mnie na naszej sieci.Więcej dowodów na obrazę nie mam oprócz przeciętnych graczy bez konta na forum demek chyba nie znajdę.Ale jeżeli uważasz ,że tydzień odpoczynku za takie czyny to za dużo, nwm może całkowicie znieście z niego karę ,albo ją skrócie..

Według mnie ban jest słuszny i wiem kiedy określić ,gdy gracz powinien dostać bana na tydzień ,albo dzień (mając na uwadze status banów) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Bezzi napisał:

Ale co kto słyszał. Jest tylko demko z czasu bana gdzie on nic do Fawora nie mówi, info na y@ "To teraz sobie poczekasz" coś ten deseń co jest nadużyciem. Następnie ban na tydzień :) + te demko co dodał admin na którym również nic nie ma.

@Bezzi nie moja wina iż na demku nie słychać głosu graczy oprócz jakiś szumów.A słyszał wszystko admin @BOCIANEQ jak owy pokrzywdzony używa dość wulgarnych sformułowań ,on musi wam wystarczyć jako dowód.

Edytowane przez Fawor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie masz @Fawor żadnych dowodów każdy może sobie wziąć kumpla by potwierdził twoje słowa haha,a nawet gdyby obraza miała miejsce to na pewno nie banuje się na tydzień tylko na góra dzień...Więc widzę też że nie znasz się za bardzo na amxx ale to tylko moja opinia.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban mało słuszny bo powinienes dac mniejsza karę, do tego brak dowodów na az takiego bana. 

 Usuwam bana i zamykam temat. Ale proszę o zachowanie kultury na serwerze zbanowanego :)

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...