Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem podobny temat i podzielę się swoimi wnioskami,

Lagi są z winy graczy i ich internetu, a konsola po prostu pokazuje niski ping dzisiaj grałem i miałem lagi, cofki itp. a ping po 10-30 wbiłem na inny serwery i ping do 400 doskakiwał, 

 

Serwer/host pracuje dobrze a nawet zbyt dobrze, przez co osoba ze słabym netem, lagami cofkami ma niski ping, jest to problemem bo automat nie może wywalić/zbanować takiego gracza i ten gracz może również lagować serwer a przynajmniej ja tak to widzę.

 

Zresztą sami to sprawdźcie, obciążcie sobie neta i wbijcie na serwer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem ci, że się mylisz bo jeśli widzimy lub ktoś nam zgłasza, że ktoś ma za duży ping to odrazu go wywalami i nadal są lagi... sam aquax pracuje nad tym żeby to naprawić ale to w końcu wina hostingu. Także jesteś w błędzie bo nawet gracze, którzy nie mieli praktycznie lagów teraz je mają...

@matii może masz coś tam racji ale to nie wina graczy. Niektórzy gracze mają światłowód i ich laguje i to nie przez innych graczy co mają wysoki ping tylko przez hosting...

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@matiii to wina hostingu wczoraj nawet nie pokazywalo mi serwerow przez pewien okres czasu i duzo graczy mialo lagi kicki scinki freezy to juz nie wina gracza lecz hosta kilka dni temu byla sytuacja ze host prowadzil prace i blokowalo vpny zagraniczne i nawet ja wejsc na serwer nie moglem pewnie teraz jest ponowny problem znajac zycie host prowadzi jakas prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...