Skocz do zawartości
AnonimZDPW

 zamknięty Wspólne karaoke :D

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko z tej strony anonim i wychodzę z inicjatywą zrobienia jakiegoś wspólnego „karaoke” na tsi'e, na którym myślę, że dużo osób mogłoby się zapoznać, zintegrować, no i oczywiście pośpiewać nie zależnie od umiejętności wokalnych myślę, że była by to całkiem fajna odskocznia od tego wszystkiego co się obecni tego całego syfu (korony) który obecnie jest na świecie.

Pozdrawiam i czekam na wsze opinie, bo myślę, że byłaby to świetna zabawa dla całej sieci.:D AnonimAkaKonrad

Edit: Nawet jeśli nie udałoby się zebrać dużej liczby obecnych to i tak nawet w kilka osób można się świetnie pobawić i pośpiewać :D 

 

Edytowane przez AnonimZDPW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Równie dobrze możesz zwołać Sobie byle kogo na kanał i tam porobić jakiś młyn np. pisząc na chatboxie jakieś "zaproszenie". Oficjalna część mija się z celem, nie będzie chętnych, a o ile sobie przypominam był kanał karaoke, który był pusty przez n lat, aż do ostatnich zmian na Ts'ie, więc :CoolStoryBro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tworzenie jakis eventów mija sie z celem bo ludzie nie maja ochoty sie tak integrować jak kiedys co potwierdzają ostatnie edycje idola na ktore sie nikt nie zapisał :) ale skoro są checi do spiewania to czemu nie 

ZAPRASZAM 20.05.2020 (JUTRO) O GODZINIE 20 NA WSPOLNE SPIEWANIE!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...