Skocz do zawartości
HighCunt

 odrzucone Podanie o admina Clankstar - MroZZuS

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Maciej
Nick: electronic
Wiek: 17
Doświadczenie na Stanowisku Admin: ogółem jako admin 8/10, w CS:GO 7/10
Znajomość SM/10: 8/10
SteamID: STEAM_0:0:514431543
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/mrozzus
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/mrozzuse/
Od kiedy grasz na serwerze: ponad pół roku, coś ok. 9 miesięcy
Ile dziennie grasz na serwerze: jak na razie po jakieś 30min dziennie ale to głównie dlatego, że denerwują mnie dzieci drzące pizde
Dlaczego chcesz zostać adminem: Jak już u góry wspomniałem, chciałbym moderować chat głosowy ale i nie tylko, kiedyś też już byłem na tym serwerze adminem i chciałbym powrócić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+sm

-GT (masz 66 min przez ostatnie 30 dni nie liczac 10 minutowych wejśc 2 razy) podąłeś zły link do GT

+doświadczenie 

jak na razie na nie widziałem może dwa razy popraw gt masz 18 h i wogóle się nie odezwałeś ani razy jak byłeś

(raczej bym nie pisał "drzące pizde" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek +

Doświadczenie +/-

SM +

GT - 

Na nie popraw godziny i będę na tak

===================================

@HighCunt   Na forum posiadasz takie coś jak wiadomość i np. ja mam ciągle włączone forum w razie jakbym dostał taką wiadomość że jest cheater na serwerze albo wystarczy dodać Admina do znajomych i napisać mu na PV. Nie zapominaj że każdy admin ma swoje życie prywatne i nie siedzi na serwerze 24/7 bo ma inne obowiązki poza siedzeniem na serwerze a adminów nie widzisz bo na serwerze jesteś po 20 minut przez ostatni tydzień. Pozdrawiam 

Edytowane przez Piterskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie gram bo tylu adminów widuję ostatnio... Wszedłem 2 godziny temu, nikogo a była dwójka dzieci które dosłownie darły pi**y, nikt nie gadał to voice_enable 0 i k, potem po godzinie cheater co na aimie obvious latał przez jedna rundę, potem lekkie wspomaganie, a 2 cheaterów przed chwilą se wbiło i myślą, że są wybitni bo mają szybką reakcje i wiedzą kiedy podjechać.

Wczoraj od paru dni zobaczyłem kogokolwiek.

Też zragequitowałem po resecie topki bo wbijałem i się z PsyHo biłem o topke i ch*j.

Wchodziłem na jedną mapkę może nie czasami, ale zamierzam zacząć grać to napisałem podanie, ale po tym będę musiał za 7 dni wrócić, czy moglibyście zawiesić?

Edytowane przez HighCunt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...