Skocz do zawartości

  HighCunt

  Użytkownik

  O HighCunt

  • Ranga
   Początkujący

  Ostatnio na profilu byli

  319 wyświetleń profilu
  1. Nick cheat'era: Snax g2a.com / kxkxGodzina, data zdarzenia: okolice godziny 14:00 lekko przedMapa: am_skyboundSerwer: Multi Areny 1vs1Link do demka: http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20191005-135304-44312744-am_skybound_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__1s1k.pl.dem.zipSTEAM_ID/IP: STEAM_1:0:517403457 / drugiej osoby nie mam, nie zapisałemUzasadnienie: "Pan kręciołek, osoba na perfidnym SpinBot'cie, strzela przez ściany, etc. / kxkx - WH, strzelał przez ścianę gdzieś w okolicach 10 minut do zakończenia się mapki, zabił mnie i parę innych osób skanując idealnie przez ścianę w miejsce gdzie znajdował się jego przeciwnik.
  2. HighCunt

    odrzucone

   +Wiek, +Doświadczenie, +Staż, bardzo długi, co przekłada się na bardzo duży "+", +Postarałeś się przy napisaniu podania, co poniektórzy składają żeby złożyć, nic więcej. Jestem na TAK, im więcej moderatorów tym więcej osób będzie w stanie pomóc jak i mniej będzie osób wk***********h na ts3 i wchodzących tylko po to żeby sobie poprzeszkadzać, pokrzyczeć etc. Bywałem na ts3 i już parę sytuacji takowych było.
  3. HighCunt

    zaakceptowane

   +Wiek, +Doświadczenie wraz ze znajomością SM, +Godziny, bardzo dobre, +Widuję go bardzo często, miła osoba, przyda się myślę. Jestem na TAK, jedna osoba więcej na arenkach na stanowisku admina :)
  4. HighCunt

    zaakceptowane

   + Wiek +Aktywność i SM +/- Doświadczenie (szybko się nauczy, koloska szybko oprowadziłem w tym temacie to z nim też pójdzie) Jestem na TAK, pomogę mu wraz z koloskiem i będzie pełnić poprawnie swoje obowiązki.
  5. HighCunt

    zaakceptowane

   +/- Wiek (brzmisz jakbyś miał +17 szczerze) + Doświadczenie i SM +Godziny i aktywność +/- "Dlaczego chcesz zostać adminem" - widać jednak, że to 15 lat posiadasz, powód napisany bez większego wkładu, bez obrazy ale tak trochę "na odp*erdol" Jestem na TAK gracz angażuje się w sprawy serwerowe, widywałem go nie raz na serwerze po paręnaście map pod rząd, zdarzało się nawet, że grał prawie całymi dniami, ale na admina bardziej mógłby się postarać, poprawić co nieco ale i tak nie jest najgorzej. Im więcej adminów tym lepiej jak dla mnie
  6. Demko: http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20190622-174335-314981416-am_dust2_long_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__1s1k.pl.dem.zip Zacznijmy od tego, że nijaki pan MleczUxddd Movementem (który nie jest najlepszy) nie dorównuje swojej randze (bez obrazy - supreme, ale nie bardzo); rzadko wcelowuje się na wysokość głowy przeciwnika, strzela pre-firem przez znikającą ścianę (mapowa ścianka) bez wyraźnej przyczyny + robi to najczęściej gdy przeciwnik znajduje się poza swoim respem (anarchia, lewa część longa - za ścianką), ale nie zawsze; strzela w biegu z ak-47 i nie tapuje w większości przypadów, jak on to napisał w samym odwołaniu. Rozpiska Demka: 4:42 - Gracz daje Pre-fire jak to ma w zwyczaju opisanym przeze mnie wyżej, lecz tym razem oddał parę strzałów w metal i na parę sekund przed zniknięciem ścianki strzelił pojedynczego tapa mając celownik idealnie na głowie przeciwnika + w tej samej rundzie daje scan-one tapa wychylając na tzw. łokieć, potem prawie cały czas jest wcelowany w przeciwnika przez ścianę. 5:15 - Widać jak MleczU robi flicka powolnie po czym nagle ten flick przyśpiesza w ścianę (na żywo było widać jak końcowo kulka leci w stronę głowy przeciwnika przez ścianę, na GOTV nie widać tego tak dobrze). 5:37 - Pre -fire one tap, kulka trafia idealnie w stronę głowy przez ścianę (na GOTV nie widać flicka, na żywo był baaardzo szybki). 5:58 - Gracz pokazuje umiejętności One-Tapowania (chodzi mi o to, że nie ćwiczył tapów na arenkach ale i też próbował dawać nie wypracowane i spanikowane full auto). 6:12 - Gracz ponownie pokazuje umiejętności Supreme (słyszał kroki, sprawdził lekko niebieską i wcelował się z powrotem w anarchię) + dostał szybkiego headshota po czym zabił przeciwnika one tapem z p2000 (coś się tutaj nie zgadza, wcześniej z paniką nie mógł ani razu trafić full auto z kałacha, teraz po hsie daje tapa). 7:30 - MleczU wcelował się w przeciwnika patrząc przez ścianę, dał pre-fire wychylając na łokieć 2x (hmm skąd mógł wiedzieć, że przeciwnik będzie się tam znajdował + przez tyle czasu będzie tam stał). 7:58 - Podejrzany dał pre-fire po zniknięciu ścianki (zapewne dlatego, że przeciwnik się nie ruszał), po zauważeniu wroga wrócił on za ściankę i czekał aż przeciwnik ruszy się gdyż jest on wcelowany, po przejściu przeciwnika gracz akurat wychyla i co chwilę jest plątanina strzałów pre-fire i normalnych z czego parę preefów jest na łokieć i idealnie w przeciwnika widząc go przez ułamek sekundy.
  7. HighCunt

    pozytywne

   K, dzięki, pierwsza taka sytuacja u mnie więc nie wiedziałem.
  8. HighCunt

    pozytywne

   Ok, po uznaniu, że gracz jest czysty dostaję jakieś punkty?
  9. HighCunt

    pozytywne

   Zrobione, dzięki za tipa.
  10. HighCunt

    pozytywne

   Rozpiska demka, (polecam Voice_enable 0, w przeciwnym wypadku proszę nie zwracać uwagi na droczenie się z NuromiS'em ale tak po koleżeńsku się można powiedzieć "wyzywaliśmy" tak przepraszam za to i też sorki za mój idiotyczny głos, ale z moim gardłem nie jest najlepiej ani też nie mam mikrofonu najlepszej jakości przez co brzmię, przepraszam za określenie, jak po kastracji): 3:10 - widać jaką reakcję ma nasz Scream (wydaje mi się to być wspomagane Aimem) jest to moment wspomagający dalsze rozpiski o szybkiej reakcji. 4:25 - Gracz przejechał kursorem prawie na przeciwnika, przez ścianę, (szybka reakcja jak na jego movement i prawdopodobnie nawet niskie godziny) i szybko zaczął strzelać po zauważeniu przeciwnika już poza osłoną jaką była barierka schodów 5:20 - Gracz zauważył terrorystę, strzelał do niego, potem wcelowany przez ścianę w głowę na niego wychodzi nie trafiając, po przejściu na prawo nasz Scream flickuje na ciało przeciwnika przez ścianę. 5:40 - Wcześniej Polish nie sprawdzał pozycji z rogów pomiędzy skrzynkami a barierkami schodów, tym razem zrobił to gdyż przeciwnik był zrespiony na środku + sprawdza pozycje nie wcelowując się scopem ani razu, co wcześniej robił gdy jego przeciwnicy byli aktywni (chodzili biegali etc.), skacze, jest trochę wcelowany (bez scope) w AFKa (ale to już normalna reakcja na to, że przeciwnik nie wychyla, jest po prostu wcelowany w jakikolwiek resp), przeciwnik budzi się, Polish słyszy go dobrze i wyraźnie jak biegnie od prawej (a wcześniej jakoś usłyszał przebudzenie mocy przeciwnika, wrócenie z AFK) lecz nie reaguje (według mnie pod pretekstem żeby nie wyszło że ma cheaty) 6:18 - Gracz sprawdza pozycje z "obojętnością" jedynie pozycja gdzie znajduje się przeciwnik jest przez niego sprawdzana wcelowaniem się na poziom gdzie mogłaby się znajdować jakaś część ciała przeciwnika (głowa, klatka, ręka itp); po chwili ignoruje to, że został prawie postrzelony próbując sprawdzić jedną z bliskich pozycji respa przeciwnika jakby to chciał zignorować, że przeciwnik zaczyna wychylać (jak na jego wcześniejsze reakcje było to nie za szybkie) Po ostatniej akcji gracz został przeze mnie zbanowany, dostałem wcześniej reporta od NuromiS'a i kogoś chyba jeszcze, że Polish Scream może posiadać Cheaty a konkretniej WH i możliwego SmoothAIMa lub jakiegoś innego AIMa tego rodzaju Gracz wydawał mi się być podejrzany, wiem bo sam tak robiłem parę lat temu i przyznaję się do tego, z wielkim bólem, że cheatowałem (chyba około 5 lat temu zrobiłem konto specjalnie pod cheaty).
  11. HighCunt

    pozytywne

   Demko: http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20190621-163251-619199159-am_crashz_dust_v2_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__1s1k.pl.dem.zip
  12. Imię: Maciej. Nick: Clankstar - MroZZuS HighCunt Wiek: 17 lat (ukończę 15 czerwca 2019 roku) Doświadczenie na Stanowisku Admin: 8/10 znośno-duże. Znajomość SM/10: 7/10. SteamID: STEAM_0:1:485525980 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198931317689/ Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Clankstar - MroZZuS HighCunt/145.239.16.111:27016/ Od kiedy grasz na serwerze: Od grudnia zeszłego roku. Ile dziennie grasz na serwerze: od jednej do czterech godzin (2 do może 20 map). Dlaczego chcesz zostać adminem: Na serwerze często pojawiają się dzieci nadużywające mikrofonu bez mutacji, cheaterzy i osoby typu toxic, adminów baardzo często nie widuję, ale zobaczę jednego raz na dwa dni, głównie OrdeQ. Ten serwer jest na prawdę dobry i ma potencjał, dlatego ciągle do niego wracam (nawet po tych 2 degradach, za które winić mogę jedynie siebie). Pojawia się też często kwestia ghostowania, co łatwo można pomylić z normalnym WH, dlatego dobrze jest mieć 2 administratorów decydujących o kwestii bana takiej osoby, tak właśnie się stało z [email protected]ą z serwera only AWP. Mam nadzieję, że zostanę przyjęty mimo moich błędów i głupoty z wcześniej. Od razu też przepraszam wszystkich administratorów którym uprzykrzałem życie poprzez pisanie do nich wiadomości typu "da się usunąć konto na forum?", na prawdę przepraszam, myślę, że następnym razem decyzję "wyższych" przyjmę z tupetem a nie z tym co ostatnio sobą zaprezentowałem.
  13. HighCunt

    pozytywne

   Żałosne jest to, że sam nie wiesz już co piszesz, napisałeś, że ten serwer masz już gdzieś, zszedł na psy, w twoim przypadku było tak samo jak i rzekomym moim, " nie sprawdzając jakichkolwiek umiejętności do weryfikacji wydarzeń na serwerze", nie bywałeś aktywny, nie wypełniałeś obowiązków administratora ja przynajmniej coś robię aby na serwerze panował spokój, banuję cheaterów, podejrzanie grających też, sory ale jakbyś na siebie popatrzył nie wiedząc, że to ty, zapewne powiedziałbyś, że to cheater, te preefy itd http://649.gotv.pro/srv56193/auto-20190408-2156-am_inferno_middle_MH.dem.zip Podejrzany preefuje, wcelowuje się na wysokości głów przeciwników, campiących na ich wysokość, na rampie inferno itp //Scalony
  14. HighCunt

    pozytywne

   na priv? Tantos, nie wiedziałem że miałeś tego degrada //Scalony
  ×