Skocz do zawartości
iTALL

 zamknięty WYKONAM EDIT TWOJEJ AKCJI CSGO!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zajmuje się "amatorsko" edycją filmów Counter Strike Global Ofensive, po prostu sprawia mi to przyjemność i satysfakcje.

Co Oferuje?:

  •  Film w 1440p / 60FPS
  •  Spowolnienia, płynne wykonanie akcje są zgrywane w 300/600FPS
  •  jedna akcja, nie wolne (kwestia dogadania.)
  1.  przykładowo mapa mirage , takie które chce - 3-5 zabijasz na side, 4 zabijasz i dobijasz 5 na midzie, 3 zabijasz na side 2 zabijasz na mid.
  2.  wolne - zabijasz 1 idziesz na połowe mapy zabijasz 2 potem cofasz się na side i zabijasz 3... (niewygodnie się takie rzeczy się montuje, ewentualnie dogadamy się co do ceny.)


PRZYKŁADOWY FILM:

https://www.youtube.com/watch?v=lx1IVdtaiLY&feature=youtu.be


Cena?: 20zł

  • NA KONTO BANKOWE
  • SKINACH Z CS:GO +/-


Jak to robimy?:

  1. Piszesz do mnie na Steam, mówisz że masz demo, i potrzebujesz EDIT
  2. Oglądam demo i mowie czy się podejmuje
  3. Dokonujesz zapłaty wysyłasz skiny bądź płacisz mi w dowolnej formie (nie mam zamiaru się bawić w cenzury żeby uniknąć oszusta.)
  4. dlaczego pierwsza zapłata nie jest to proces szybki chwile trwa nie mam zamiaru marnować czasu, po prostu osoba zdecydowana musi mi zaufać, w razie problemów bądź nie wywiązania się oddaje PLN/Skiny (nie mam 14 lat żeby kraść 20zł)
  5. Zaczynam prace
  6.  

BARDZO WAŻNE! - Robię film jak ja chce (musiał byś siedzieć koło mnie żeby zrobić jak ty chcesz) i jak mi się widzi dobrze nie będę robił na odpie$@&* ale też nie będę przesadzał z ujęciami i efektami aby film był czytelny, "eventualne" poprawki tylko po obejrzeniu filmu, potem projekt usuwam (surowa wersja waży za dużo, moje ostatnie 1min frag movie ważyło 117gb)

Zainteresowane osoby zapraszam, https://steamcommunity.com/id/iTALL/

Edytowane przez iTALL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...