Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:
Godzina, data zdarzenia:
Mapa:
STEAM_ID / IP:
Uzasadnienie: nie wiem po co wam taki admin ale to przesada nawet nie wyzywałem goscia a ten oto admin zbanował mnie za kulture na czacie az na 3h .Ten admi n jest nie godny tej pozycji......Prosze o odbanowanie po meczu dam wam demko z mapy train

Nick _18_ sQubany :Praga
SteamID STEAM_0:1:551138744
SteamCommunity ID 76561199062543217
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana kultura
Wykonano 31.05.2020 - 16:30:07
Wygasa 31.05.2020 - 19:30:07 (2 Godzin(y) 56 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez Tutki
Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿||FFA|CLASSIC|FREE VIP|Multi-Head.pl 1s1k.pl (de_train)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z racji takiej , że ban już minął nie ma sensu wrzucać dowodów, ale  u mnie każdy gracz który wyzywa jakiegoś gracza od frajerów dostaje bana dłuższego niż godzina.

 

https://www116.zippyshare.com/v/E2zjoz2C/file.html`

Jak widać na zalączonym zdjęciu miałem podstawe aby dać bana na 3h, mts jest gracz który grał podejrzanie, ale od tego jest opcja/zgłoś albo nagranie demka i wrzucenie na forum a nie wyzywanie

(Sorki,że zwykłe zdjęcie ale mam problem z ssami na kompie)

Edytowane przez Tutki16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4.Zakaz obrażania innych graczy. 

Nie jest tu sprecyzowane jakie konkretnie obrazy będą banowane jaką długością bana , więc admin miał prawo dać Ci bana za jakiekolwiek obrażanie innej osoby. Przeleciałem na szybko demko z traina i nie przesadzajmy już, że za coś takiego będą bany na 3h i więcej.

Druga kwestia wychwycona na demie. Kieruję słowa do admina - piszesz o godzinnym banie, w końcu dajesz 3h. Bez przesady za takie typu rzeczy 30 minut to maksymalna kara w moim odczuciu. Dodatkowo nie musisz pisać na say@, kto za chwilę dostanie bana. To jest informacja dla ciebie, gracze i tak zobaczą wpis bana po jego wykonaniu.

Jako, że już dawno ban minął temat zamykam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...