Skocz do zawartości
mam 5 lat

Skarga na admina cod 400 RoyKeane

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 01.06.2020  godzina  12:05 
Nick gracza: Roy/Keane
Dowody: image.thumb.png.47b0f7ae99460f3c2d7e0ea571111416.png
Świadkowie:  gracze na serwerze
Uzasadnienie: no to tak wbiłem sobie do gry i no grałem i no pisali na czacie  gracze i się wyzywali typu "ssijcie pałę itd.. że masz małego penisa"  wiec też napisałem ssijcie pento :P dobra admin mi zwrócił uwagę spoko to tylko jeden typ napisał coś  to napisałem typu "mmm masz dużego lubię mm" a pan szanowany admin  powiedział przez micro " koniec tego " i cyk banik "30 min "  rozumiem że ban minął i mogę wracać do gry ale no  gracze też nie zostali ukarani  jak też się wyzywali a ja zostałem no to troszkę nie halo jest jakby oni dostali bana na 30 min to spoko by mi to było lotto bo wszyscy zawinili a nie że ja dostaje a oni se grali na serwerze jakby nie było żadnej akcji i żadnego pisania na czacie.  Proszę o rozpatrzenie tej skargi pozytywnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od banów o długości 30 minut się nie odwołujemy.
Co do skargi nie przedstawiłeś żadnego niezbitego dowodu na winę admina (mam na myśli jakieś demko czy ss z serwera), więc proszę to uzupełnić jak najszybciej.
Samo uzasadnienie wydaje się być śmieszne, ale i tak oznaczam profilaktycznie @Roy Keane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brak zainteresowania tematem, brak konkretnych dowodów na winę admina. W tym przypadku zdjęcie twojego bana nie jest dowodem, jeśli chcesz sprawiedliwego ukarania innych warto by było mieć screeny z tamtej sytuacji, na pewno rzuciłyby one nieco jaśniejsze światło na całą sprawę. W obecnej chwili nie pozostaje nic innego jak zamknięcie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...