Skocz do zawartości
JugoL^^

Odwołanie Kirito

Rekomendowane odpowiedzi

Będę to pisał za kolegę bo mnie o to poprosł

Twój nick podczas gry:Kirito
Godzina, data zdarzenia:Wszystko jest opisane tutaj  

Mapa:  de_aztec
STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:443404707
Uzasadnienie: Witam. W imieniu Kirito proszę o odbanowanie. Tak wiem to było dawno ale gracz padł zaatakowaniem przez hakera i długo próbował odzyskać konto na steam i dziś mu się właśnie udało i napisał do mnie żebym mu pomógł. Oczywiście Kirito na steamie dostał Vac bana po tym jak haker się włamał i grał. Jeśli będzie on potrzebny do głębszego wyjaśnienia to mogę mu przekazać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie wytłumaczenia to równie dobrze każdy może napisać i odwołanie powinien pisać właściciel tego konta, a nie wiem czemu to Ty robisz.
Dobrze wiem czyje to konto, bo jak gram to nie jestem ślepy ;) i @Squbany Praga czekam na wyjaśnienia, bo wiem, że grasz sobie w czasie tego na innym.
Nie wiem czy to Ty byłeś czy nie. Zapraszam do nowego tematu ze wszystkimi dowodami odnośnie konta, jeżeli chcesz dostać UB.

A co do demka z tematu to ewidentny AIM. Oczywiście też czekam na ssy z bana, którego otrzymałeś na drugim SID 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...