Skocz do zawartości
PopaloneStyki

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, przychodzę z propozycją, aby w końcu zmienić skiny na 'naszym' serwerze, pamiętam jak grałem chwilkę na tym serwerze z 3/4 lata temu i były dokładnie te same skiny co są teraz, niby to nic wielkiego ale jednak cieszyło by oko, wiem, że jest teraz opcja z tym StatTrakami (Czy jakoś tak), ale na przykład jak nie grasz Asassinem to nową kose ciezko bedzie zdobyć:) I też tego StatTraka do Scouta nie ma, a skin jego jest lekko zbugowany i denerwuje :/, sam aktualnie zawsze używam komendy /modele bo jednak te skiny kują w oczy, proponowałbym wgrać jakieś skiny z CS:GO, jeśli propozycja by przeszła mógłbym dać jakąś paczkę ze skinami, pozdrawiam! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było już tyle propozycji  z modelami i aquax musiał dawać co chwilę te co są od zawsze ;) Na nie, a co do St, sam mam 400 +/- na kosie grając szturmowcem, więc dla assasina 1k to nie problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak wyżej było już sporo tematów , ale jeżeli już  przy zmianach to prawdopodobnie zostaną wgrane te same skiny co na 200  a one są paskudne ;-; moim skromnym zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...