Jump to content

JAKoB

Użytkownik

1 Follower

About JAKoB

 • Rank
  Community Regular
  Community Regular

core_pfieldgroups_1

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2780 profile views
 1. A no fajnie byłoby to wprowadzić , szczególnie że macie zamiar "Zreworkować" serwer
 2. Nie ma podstaw do nerfienia ruska 1. Premka 2. Kurdy on ma tylko rakiety i +10 dmg , te rakiety wcale dużo nie biją Dalej nie ma co pisać bo tematów o nerfienie jest od groma.
 3. 1. Po co , 30 dni to 30 dni xD 2. Rozgrzewka po to jest na ustawieniach zwykłych żeby wam się tak łatwo perku wbić nie udawało 3. +1 4. Raz mniej raz więcej , XP jest na bdb poziomie , czyżby znowu cię tyłek bolał bo ktoś cię goni w lvl'u?
 4. Degoi przyjacielu przejrzyj GT potem się wypowiadaj , jakbyś śledził temat serwera na forum to byś wiedział czemu nie gram , a jak już to nie gram od "długiego czasu" Tylko od +/- tygodnia bo zacząłem pracować ,dodatkowo skrytobójca jest mocny , wystarczy mieć powyżej 50IQ oraz ręce do tego żeby dosłownie zaorać nim podczas gry dodatkowo gdy wydropimy jakikolwiek perk zwiększający dmg jesteśmy praktycznie niepokonani , dla mnie jest nawet zbyt mocny nie chodzi o staty (które i tak są dobre ) a mechanikę samego grania nim .
 5. Skryto jest mocny . Zostawcie go kurdy w spokoju nie potrafisz grać daną klasa ? To się naucz. A co chwila jakiś temat o wzmocnieniu klasy którą ktoś z was akurat gra.
 6. Tak jak wyżej było już sporo tematów , ale jeżeli już przy zmianach to prawdopodobnie zostaną wgrane te same skiny co na 200 a one są paskudne ;-; moim skromnym zdaniem.
 7. Generalnie Tak wiek / godziny[mógłbyś poprawić] /steam / + kultura - / +
 8. Na nie . 1. Konto założone pod podanie 2. Kim ty jesteś ? 3. NS 4.Grasz dopiero od 3 dni i już podanie składasz?
 9. Na tak , Kultura + Lubiany + Godziny + Amx+ Wiek +
 10. @-Damian- Bo to klasy premium , płacisz wymagasz , nie będziemy nerfić premek tylko dlatego że o to płaczecie .... Kapitan i konspirant od dawien dawna mają 1/1 bo o to w tym chodzi ..., a co kili z HE , co do kili z HE trzeba to sprawdzić @SadoS #URLOP weź to zamknij bo się zacznie płacz o premki znowu. @-Damian- jest taka tycia subtelna różnica między 1/1 z scouta/awp a z M4/Ak/M249 etc.
 11. Czy was doszczętnie pogrzało z tym freelvl na drugi dzień resetu?!?!? Jeżeli juz to było dać 40 tak jak było albo wprowadzić stopniowanie 1. 50lvl - 30 2.100lvl -40 3.150lvl-50 4.200lvl - 60 5.250lvl-80 5.300lvl- 100 Czy coś w tym stylu bo wychodzi na to ze totalnie nie opłaca się grać od razu po resecie tylko poczekać aż dadzą freelvl, jest to szczególnie niefajne dla osób które poświęciły "chwilę" na wbicie lvl-u
 12. Co jak co ale pograne trochę ma , regulamin zna amx też , jest znany i lubiany na serwerze , kultura +/- , generalnie tylko musi godziny poprawić , no ale zacząłeś grać zpowrotem jakieś 3-4 dni temu tak ze to jest taki okres próbny z przymrużeniem oka .
 13. 1. Pakę na dole mogłeś położyć bez bicia od SG bo nie bije ono przez drzwi , secondo nikt nie każe ci wchodzić na bs'a od frontu , no ale ta mój błąd " SG nie może sięgać na BS w jakimkolwiek stopniu." a bodajże tutaj cały domek jest uznawany za BS.
 14. Jestem za okresem próbnym , tak jak wyżej jesteś postacią można powiedzieć anonimową , do tego konto założone pod podanie , gt jest dobre. Kultura nie mam zdania , nie udzielasz się prawie wcale tak ze nie wiem.
×
×
 • Create New...