Skocz do zawartości
STr!K3R

Skarga na xVol4r

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):2015-12-05

 

Nick admina/gracza, który zawinił:xVol4r

 

Dowody:

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie:Dostałem dzisiaj bana za aktywnego pomimo że wstawiłem SSY i były czyste. Polecam żeby admin przeglądał forum.

 

A ub dostałem od Trik3ra

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przykro mi to pisać na forum ale admin xVol4r nie bardzo chyba ogarnia... TheBest jest dzisiaj drugą osobą która na tsie rozmawiała ze mną na temat aktywnego bana którego otrzymała od xVol4ra w identycznej sytuacji... Szczerze mówiąc najpierw gdy napisał Cooke miałem mieszane uczucia i pomyślałem sobie że każdemu może się zdarzyć ale gdy w międzyczasie do kanału doszedł TheBest i powiedział że ma identyczny problem pomyślałem sobie że coś jest tutaj nie halo.

 

Poniżej załączam screeny z wczoraj (amxbans)

 

http://iv.pl/images/21828816297367802837.jpg

 

http://iv.pl/images/00913178028404251325.jpg

 

 

 

Nie chce wnikać w szczegóły, bo nie byłem przy żadnej z sytuacji w których wyłapali aktywnego ale wydaje mi się że Volar robi jakąś lipę...

 

Pozdrawiam

 

 

 

p.s

 

http://multi-head.pl/index.php?/topic/76790-ssy-thebest/tutaj są screeny thebesta które zostały zrobione wczoraj i dostał unbana, a dzisiaj z screenów które podałem wyżej widać że volar wlepił mu aktywnego bez powodu...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz TheBest dostał UB, po prostu nie ogarnąłem, że temat tak szybko trafił do archiwum, do którego nie zajrzałem. Kiedyś jak byłem adminem na CM45k (tutaj jestem od niedawna) tematy o UB nie były przenoszone do archiwum odrazu po daniu UB, stąd mój błąd. Za to przepraszam.

 

 

 

Jeśli chodzi o gracza Cooke, niech robi reklamy, wszedł na ab po ss'ach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Gracz dostał UB, po prostu nie ogarnąłem, że temat tak szybko trafił do archiwum, do którego nie zajrzałem.

 

 

 

Jeśli chodzi o gracza Cooke, niech robi reklamy, wszedł na ab po ss'ach.

 

 

 

 

Po pierwsze UB dałeś TheBestowi dosłownie 5minut temu jak zobaczyłeś tą skargę, bo rozmawiam z nim na ts'ie...

 

Jeżeli chodzi o gracza Cooke, nawet jeżeli jest tak jak mówisz i dostał aktywnego za screeny które nie były jeszcze wyjaśnione to w tej chwili kiedy screeny są czyste nie ma podstawy do utrzymania perm bana za aktywnego którego w rzeczywistości nie ma...

 

 

 

Po za tym Ty nie masz przeglądać forum tylko amxbansa  :facepalm:

 

Oj Volar, Volar...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet nie widziałem tej skargi, zobaczyłem ją dopiero jak mi na steamie link wysłałeś. TheBestowi dałem UB po jego PM'ie, odrazu go przeprosiłem za zainstaniałą sytuację.

 

 

 

Cooke wszedł na serwer przed sprawdzeniem SS'ów przez UB Team, dlatego dostał AB.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz oczywiście ma ub, co do @@Cooke jako, że ss'y miał czyste skróciłem mu bana i już dzisiaj będzie normalnie grał. Swoje "odcierpiał" (ban 1 dzień), a graczy w ten sposób tracić nie będziemy. 

 

@ na przyszłość proszę o więcej rozwagi i sprawdzanie banów w bansie, a nie wchodząc w dział z ss'ami. Mam nadzieję, że to ostatni raz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...