Skocz do zawartości
Aitler

 zamknięty Dwie osoby jeden nick

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Jakieś ostatnie 1.5 tygodnia.
Nick gracza: GramNaFarcie 
GramNaFarcie  -- 188.146.102.137:3027 [STEAM_1:0:871344415]
GramNaFarcie  -- 188.146.102.137:2835 [STEAM_1:0:871344415]
Dowody:  ss1  ss2
Świadkowie: @F4N4TYK
Uzasadnienie: Od niecałych dwóch tygodni na jednym nicku gra dwóch gości co widać po screenach ip, a także po wypowiedziach w grze (obaj używają mikro, a głos się nie zgadza). Niby nie problem, ale to cod 400, zainwestowany czas we wbijanie lvla przynosi realną przewagę nad innymi graczami. Potwierdzi to na pewno @F4N4TYK, zdają sb z tego sprawę @GrzesioEn i Dancer (nie znam nicku na forum), ale nw czy potwierdzą.+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To co napisał użytkownik forum Aitler , jest czystą prawdą , to idzie zauważyć że na tym nicku nie gra jeden gracza a dwóch co najmniej graczy: 

Po 1.  używają micro , i jak się zmienią , to jak się tak człowiek przysłucha to idzie zauważyć, że słychać  tam dwa różne głosy 

Po 2.   jeden typiarz z tego nicku , nienawidzi jak moja osoba kampi i potrafi mnie sklnąć , żebym tylko przestał kampić , a ta druga osoba z tego nicku praktycznie w ogóle nie reaguje na moje kampienie , czyli po takim zachowaniu widać że na tym nicku nie gra tylko jedna osoba 

Po 3. widać jak się gracze ze sobą zmienią to całkiem inaczej jeden jak i drugi gra

Po 4.  koleś w ogóle praktycznie nie wychodzi z gry , a to jest praktycznie nie możliwe w dzień dzień siedzieć po całe dni w grze , nawet ja nie chodząc na praktykę bo mi zakazano miałem całe dni wolne ale nie dałem rady siedzieć całymi dniami przy lapku a tym bardziej przy  CS. 

Tam na pewno nie jedna osoba gra a co najmniej dwie. Tyle ode mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Błagam was, IP i SID ma to samo, co ta domniemana osoba. Na pewno nie zgadzałyby się, szczególnie, że gracz gra na NS'ie ;)

Porty nie świadczą o tym, a nuż są to bracia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...