Skocz do zawartości
ness123

 zbanowany mAngel

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: mAngel

Godzina, data zdarzenia:

 Mapa:de_inferno

 Serwer:FFA

Link do demka:http://ehltv.hltv.org.pl/srv23583/HLTV-2006152137-de_inferno.dem.zip

STEAM_ID/IP:STEAM_0:0:1819328 

Uzasadnienie: Widze ze UBT nie potrafi rozpoznac gracza dopoki nie przedstawi sie im twardych dowodow i na kazda spalona akcje mowia ze dostal info xd

W takim razie inna mapa i tym razem pelna rozpiska :

12:13 wcelowany na bananie jak co kazda runde i praktycznie w ulamku sekundy oddaj strzal tylko mi nie mowcie ze info, albo ze tak sobie strzelil xd 

14:30 to samo nwm jak mozna nie widziec ze typ jest on/off jak to jest mozliwe zeby miec taka reakcje ze doslownie w ulamku sekundy kiedy tylko pojawia sie m,odel od razu pada strzal 

17:25 wcelowany w banan, model tt albo zmienil zdanie w ostatniej sekundzie albo po prostu myslal ze go nie widac , ale nasz super gracz za wczesnie strzelil i mysle ze ta akcja nie bedzie podwazana 

18:50 to tez super szybki refleks xd model skoczyl jeszcze przed pojawieniem sie na bananie a koles robi ruch celownika dokladnie gdzie skacze tt ......

19:58 kto na podwojnym zoomie tak strzela i za chwile 20 :14 to samo zbyt szybka reakcja 20:35 to samo 

Gosciu co runde wcelowany w banan, nie dostaje zadnego infa ani nie gra na sluch xd, Te strzaly na double zoomie to juz jest smieszne ... takiego refleksu nie mial nawet markeloff za sowich najlepszych czasow, na tamtym demku przyznam obejrzalem jedna akcje i dalem do sprawdzenia jednka na tym macie czarno na bialym spalone akcje z ewidentnym wh. Kolega nie potrafi grac z innych broni gra tylko iw ylacznie awp a po co no chyba nie bede musial tlumaczyc jak zobaczycie demko z tym przedwczesnymi strzalami .

@Born Placz na demku bo zginalem od granatu xd Nwm kolego czy wiesz co to jest placz , ja za kazdym razem jak zginalem mowilem cos w stylu " k***a no ..i  dawalem info" placz jest to nadmierne oskarzanie gracza ze jest spalony typu" no k***a jak on mnie zabil cziter zbanujcie go szybko "  Nie musisz placic za lekcje 

Edytowane przez ness123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12:13 -B
14:30 -B
17:25 -B
18:50 +B
19:58 -B
20:14 -B
20:35 -B

Opis demka - chłop stoi na bananie w jednym miejscu

Co do tego płaczu: każda odzywka na mikrofonie po śmierci w takim stylu jakim Ty to robiłeś jest dla mnie płaczem. Żeś się przyczepił do tego słowa jak cholera i jeszcze mi zwracasz uwagę xd. Nie rozumiem, w jakim celu rzucać bezsensowne komentarze "pośmiertne" i tłumaczyć się, że to normalne :CoolStoryBro:  "k***a no" + kolejne demko hltv

Dla mnie demko jest totalnie clear i żeby nie było, że ja jestem ten zły dla Ciebie i "niedoświadczony" (nie daj boże) - to oznaczam resztę fioletowych, by zerknęli.

@Squb @senor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12:13 -/+B 
14:35 -B
14:38 +B Przy tym dystansie bez shejkowania strzał nie wchodzi w grę. Triger bot pod awp.
14:41 Tu kolejny dowód. W momencie jak mu gościu nie wbiegł pod celownik, to jego reakcja nawet trochę nie była zbliżona do tego co strzela, gdy mu ktoś pod celownik nabiegnie. +B
16:53 Skoro reakcja jest na takim poziomie dlaczego ten prosty frag nie został zabity? Bo nie nabiegł na celownik.
17:25 -B
18:50 +B Trigerbot.
20:01 +B
20:19 +B
21:09 Nikt normalny się w latarnie nie wcelowuje, bo jest tekstura, a tu widzę amatorka bez takowej wiedzy.
21:18:57 +BB To jest dobre. W momencie zmiany na digla jeden gość przebiegł za celownik i wychylił na Ciebie. Żeby w niego wycelować musiałeś ruszyć celownikiem w prawo tyle, że po drodze był jeszcze jeden z tt. Przy przesuwaniu gdy celownik wleciał na pierwszy model z automatu ci wystrzeliło i zamiast zabić tego co na Ciebie wychylił zabiłeś tego drugiego ;)


Widać po całokształcie, że drewno gejming. Nie masz movmentu i są zbieżności z reakcją. Skoro jesteś wstanie trafiać pixel shooty, to i tym samym musisz mieć bardzo dobrą reakcje, a nie radzisz sobie z fragami, które nie były pod celownikiem.
Odpalony.

1/1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12:13 -b
14:30 -b
17:27 -/+b 
18:50 +b
19:58 +b
20:18 -/+b
20:36 -/+b

No ogolnie chlop ma za dobry refleks, mam paru znajomych co w 1.6 graja juz ladne 10+ lat ale nikt z nich nie ma takiego refleksu jak on. Wedlug mnie ESP/WH.
Do zbanowania. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...