Skocz do zawartości
berlin

serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Tego problemu jeszcze nikt o dziwo nie poruszył, więc zrobię to ja. Jak widać serwer upada, coraz mniej osób na nim gra, a jeśli już to grają to jest to bardzo nieliczna grupa. Przykładowo teraz (godz 20:58) na serwerze znajdują się 3 osoby. Niecały miesiąc temu o tej porze na serwerze zawsze było co najmniej 12 osób. Z moich obserwacji i rozmowy z innymi wyciągnąłem najważniejsze, 3 powody, dla których tak się dzieje

- ten nieszczęsny bug , który odbiera hp, gdy spadniemy z wysokości lub ktoś do nas strzeli. Na dłuższą metę może doprowadzić to do szału, więc wiele graczy woli nawet nie wchodzić na serwer

-brak adminów, rekrutacja otwarta, wielu jest przyjmowanych, a na serwerze praktycznie przez cały dzień nie ma ani jednego (poza Mysikiem i Maxi king, których widuję dosyć często,a także od czasu do czasu Vossik)

-miny, jako iż adminów na serwerze brak to gracze robią co chcą, miny kładą w przejściach, gdzie nie da ich się ominąć, to także bardzo zniechęca do gry 

 

Co do tego pierwszego wiem, że prace nad nim są prowadzone i tak rozumiem, że każdy ma własne, prywatne życie, lecz naprawa trwa zbyt długo.

Z góry dziękuję za poświęcenie chwili czasu na przeczytanie tematu. Liczę na rozpatrzenie przedstawionych przeze mnie problemów. Myślę, że dzięki temu serwer na nowo odżyje i przestanie świecić pustkami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesz admini są od pilnowania porządku nie tylko od grania na serwerze a np jeśli o mnie  chodzi wchodzę i jak jest 2 -3 graczy to grać się nie chce i nie ma kogo sprawdzać a jeśli jest ktoś odpalony to możesz napisać do kogoś na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem cię, bo też jak widzę że jest 2 graczy to wychodzę, ale chciałbym, żeby serwer powrócił do normalności, bo potencjał ma, tylko niszczy go ten bug w szczególności jak i inni gracze z minami etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gdyby serwer był dopracowany  w 100% 0 bugów  i resety jak kiedyś były co miesiąc i było po 30 osób...

a teraz niektórzy  patrzą jak ten serwer jest nie dopracowany wolą  grać na cod 400 bo jest dopracowany i ktoś na tym serwerze się stara i poprawia bugi i tyle w temacie. Pozdrawiam <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


podpinam się do tematu

gram juz kilka dni i jakoś puściłem oko na te bugi z hp  ale coraz bardziej mnie drażnią i juz powoli odechciewa mi się grać

a co do min to mam takiego delikwenta który stawia miny na respie na bs i w wązkich przejściach  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten temat z bugiem byl juz poruszony mial zniknac ale jakos nic nie dalo.  I co racja to racja nie chce sie grac jak jest tylko pare osob na servie. Jak tam byc aktywnym jak malo kto gra...:AngryCat:

Edytowane przez MajkelO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...