Skocz do zawartości
Sosya

Kolejny brak skinów

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę owy temat ponieważ znikły mi all skiny, zostały tylko 2, ak redline i m4 cyrex.  Pisałem już poprzednio podobny temat też na temat znikniecia skinów to już się robi żałosne żałozyłem hasło na konto dzisiaj wchodząc na serwer widząc że brakuje mi skinów to mało mnie szklag nie trafił

 

co mi zniknęło to juz nie bede wymieniał macie to w swoich logach.

 

 

 

Proszę o zwrócenie moich skinów do kosy, deagla, m4, ak,  a jak to zrobicie? to nie moja brożka,

 

Bo to u was coś nawaliło i nie potraficie  tego naprawić a ja nie bedę ponosił tego koszty.

 

 

 

Dowidzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak mowisz... Założyłeś hasło na konto dzisiaj wchodząc i widząc, że brakuje Ci skinów.

 

To nie nasz problem, że zrobiłeś to dzis jeśli takowy plugin jest od tygodnia.

 

Sam powinienes zabezpieczyć się przed ich kradzieżą... A na pewno same nie zniknęły, skoro to tylko ich część :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Piszę owy temat ponieważ znikły mi all skiny, zostały tylko 2, ak redline i m4 cyrex.  Pisałem już poprzednio podobny temat też na temat znikniecia skinów to już się robi żałosne żałozyłem hasło na konto dzisiaj wchodząc na serwer widząc że brakuje mi skinów to mało mnie szklag nie trafił

 

co mi zniknęło to juz nie bede wymieniał macie to w swoich logach.

 

 

 

Proszę o zwrócenie moich skinów do kosy, deagla, m4, ak,  a jak to zrobicie? to nie moja brożka,

 

Bo to u was coś nawaliło i nie potraficie  tego naprawić a ja nie bedę ponosił tego koszty.

 

 

 

Dowidzenia.

 

 

ja mialeminaczej zniknelymi skiny po zmienieniu mapy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...