Skocz do zawartości
ANGEL

 odrzucone Podanie na Admina Angel poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Paweł
Nick:   Angel
Wiek:    18
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Witam serdecznie w poprzednim podaniu nie oznajmiłem jednej z ważniejszej kwestii otóż tego że. Wiele razy w przeszłości byłem na stanowisku ADM na serwerach społeczności w CS 1.6 :)oraz jestem bardzo dobrze rozeznany w temacie .
Znajomość SM/10: 8/8.5
SteamID: STEAM_0:0:11101
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198883711735/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://cache.gametracker.com/player/Angel/145.239.16.111:27016/    Niestety @Malu ten co pomogłeś mi odszukać nie jest prawidłowy Mam na serwerze około 50h/40h poniżej przesyłam liink ale nie odpowiada dałem ss że godziny się naliczają .

Na topce nalicza godziny w game tracku niestety nie. Nie wiem czym to jest spowodowane
Od kiedy grasz na serwerze: 2 Miesiące
Ile dziennie grasz na serwerze: pon - czwartek 1-4 piątek-niedziela 1-10 nie ukrywam że zdarzyło się raz na topkę przysiedzieć :P
Dlaczego chcesz zostać adminem: Chciałbym zostać ADM z powodu że pomału nudzi mnie same granie bez żadnych korzyści a nie ukrywam na pewno by sie przydał Administrator ponieważ mimo to że ekipa jest duża czasem jest okres gdzie jest syf na serwerze i trzeba go pozamiatać . Gdy oczywiście przychodzą nowi gracze zaczynają się wyzywać kampić piszczeć najgorsze czitować .

 

 

Liczę na rozważne ponowne rozpatrzenie podania teraz dopisałem to o czym zapomniałem.

Oraz dziękuje za pomoc w odszukaniu gametracku niestety nie poprawny znowu poniżej przesyłam zdj z dnia 24 czerwiec że godziny się nabijają tylko w !toptime

Pozdrawiam

Paweł

toptoptop.png.f5c812ec0c34f9b903e5aec750ab1c8f.png

 

Edytowane przez Angelofficial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+wiek

+kulturka

+SM

+doświadczenie

Na TAK

ps: jak @V4JP3R jak wiesz że często jest na serwerze skoro ostatnio na serwerze byłeś 28 maja (miesiąc temu)?

 

edit sprawdziłęm wszystkie nicki jhakie miałeś na steam i na 1 tylko niecałem 20 min pozdrawiam

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kszymek  

Po 1 zmieniłem nick juz dawno

Po 2 mam go w znajomych na steam i często do mnie pisze że cos sie dzieje na serwerze

Po 3 nie gram juz tak często bo po tych aktualizacjach mam po 40 fps i 30 var na serwerze a na mm czy innych serwerach mam tylko troche mniej niz zazwyczaj mialem 

Edytowane przez V4JP3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na ss który wstawiłeś powyżej widać że w toptime masz niecałe 30 godzin A to że GT Ci nie działa no to sorry byczqu to ty musiasz zrobić tak żeby działał.Jeżeli dostarczysz link do działającego GT i będzie tam fajna aktywność będę na TAK bo często Ci widuję na serwerze ale Ze względu na te 27 godz które są widoczne w toptime jak narazie na NIE.Pograj  z nami jeszcze trochę. Poza tym sorry ale   nie wieżę że znasz SM 8/10 pozdrawiam :)

Edytowane przez Lotar2K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...