Skocz do zawartości

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Odbierz darmową usługę

Darmowa usługa na dowolnym serwerze lub forum.

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na: Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Sieciowy discord

Zapraszamy wszystkich użytkowników do dołączenia na Naszego sieciowego discorda!
Możesz tam znaleźć ludzi do pogrania w gry, nawiązywać nowe znajomości czy też zgłaszać ludzi którzy cheatują na Naszych serwerach! 

PikacHo..

Użytkownik

1 obserwujący

O PikacHo..

 • Tytuł
  Pijawka

Informacje

 • Imię
  Sebastian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wrocław

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. PikacHo..

   odrzucone

  Jestem na NIE -GT +/- Wiek Nawet cie chłopie nie kojarzę z serwera.
 2. PikacHo..

   pozytywne

  4:25- Wcelowanie się odrazu w pozycje przeciwnika 6:25 - Prefire na głowe przciwnika 8:45 - Momentalny strzał 9:25 - Nie mógł wiedzieć że jest tam przeciwnik 10:21 - Prefire na głowe 10:55 - Celowanie przez ściane 11:09 - Prefire 12:15 - Celownik przeskoczył na głowe Pozdrawiam ^.^
 3. PikacHo..

   pozytywne

  Gracz Juras na każdej rundzie wychylał z prefire na pozycje gdzie stał przeciwnik ( gdy stał za drewnem odrazu tam pickował , jednak gdy tam go nie było nawet nie sprawdził tej pozycji . Odrazu sprawdzał prawą stronę .)
 4. PikacHo..

  Niestety Nie
 5. PikacHo..

   odrzucone

  Na nie - Godzinki - Często się wdajesz w kłótnie Nadrób godzinki i napisz nowe podanie.
 6. PikacHo..

   odrzucone

  Na Nie - Wiek - SM - GT
 7. PikacHo..

  WF
 8. + wiek + Sm + Pomocny + kulturka na wysokim poziomie Zdecydowanie na TAK
 9. PikacHo..

   odrzucone

  Jestem za okresem próbnym ponieważ chłopak się stara .
 10. PikacHo..

  Siema !
 11. Imię: Sebastian Nick: PikacHo.. Wiek: 17 Doświadczenie na Stanowisku Admin: Duże , byłem adminem na wielu serwerach takich jak : Only mirage , Jb oraz na arenach 1v1 i wiele więcej . Znajomość SM/10: 9-9,5 SteamID: STEAM_0:0:528837749 Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561199017941226 Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://cache.gametracker.com/player/PikacHo../145.239.16.111:27016/ Od kiedy grasz na serwerze: 2 tygodnie około Ile dziennie grasz na serwerze: 2-5 H Dlaczego chcesz zostać adminem: Chciałbym zostać adminem ponieważ jestem odpowiedzialny , często aktywny na serwerze oraz potrafię ocenić czy ktoś cheatuje czy nie . Mam doświadczenie w byciu adminem oraz gracze mnie znają oraz myślę ze mam dobrą ocenę na serwerze . Często jestem na serwerze gdy nie ma admina i często trafiam na ludzi którzy cheatują lub poprostu wydzierają przez mikrofon , dlatego chciałbym zostac adminem zeby pilnować porządku na serwerze .
 12. PikacHo..

   odrzucone

  NA NIE - WIEK - Brak mutacji - Doświadczenie - SM
 13. PikacHo..

   odrzucone

  Jestem na NIE - GT + Wiek - SM
 14. Imię: Sebastian Nick: PikacHo.. Wiek: 17 Doświadczenie na Stanowisku Admin: Duże , byłem adminem na wielu serwerach takich jak : Only mirage , Jb oraz na arenach 1v1 Znajomość SM/10: 9-9,5 SteamID: STEAM_0:0:528837749 Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561199017941226 Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://cache.gametracker.com/player/PikacHo../145.239.16.111:27016/ Godziny nadrobie w ciagu tygodnia Od kiedy grasz na serwerze: NIe mam pojęcia. Ile dziennie grasz na serwerze: 2-4 H Dlaczego chcesz zostać adminem: Chciałbym zostać adminem ponieważ jestem odpowiedzialny , często aktywny na serwerze oraz potrafię ocenić czy ktoś cheatuje czy nie . Mam doświadczenie w byciu adminem oraz gracze mnie znają oraz myślę ze mam dobrą ocenę na serwerze . ( godziny na GT nabije w ciągu tygodnia , max półtora )
 15. PikacHo..

  Witam wszystkich Jestem Sebastian Mam 17 lat oraz gram na serwerze 1v1, myślę że niektórzy gracze już mnie kojarzą. Mieszkam w Wrocławiu, interesuje się motocyklami ( Posiadam 1) oraz trochę grami, trochę ponieważ już nie mam takiej zajawy jak 6-7 lat temu. Osiagnolem w tej grze już praktycznie wszystko ponieważ na mmie mam Lema a na faceicie 8 lvl. Także witam wszystkich i z Fartem ziomeczki 😊
×
×
 • Dodaj nową pozycję...