Skocz do zawartości
Baniomoto

 odrzucone Baniomoto na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Baniomoto
Wiek:24
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem na kilku sieciach i serwerach więc nabrałem wprawy.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: 5 lat lekko 
Steam / NonSteam:Non Steam
Dlaczego Ty:Brak adminów często jestem potrafię zauważyć graczy którzy grają na wspomaganiach , jestem kulturalny i mam czas pilnować serwera.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 3h do 8 w zależności czy  mam inne plany.

kontakt:GG:67779095 konto na steam posiadam lecz  nie mam kupionego steam na cs 1.6
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/baniomoto/

Edytowane przez Baniomoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek +

Staż na serwerze -

Amx +

Steam -

22 godziny temu, Baniomoto napisał:

Steam / NonSteam:Non Steam

O ile wiem trzeba grac na serwerze minimum 2 tygodnie oraz używać steama a nie tylko posiadać

 

Na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przegrane 2 tyg bo tydzień czekam na rozpatrzenie sprawdziłem nie mam wykupionego steama  jak będzie potrzeba to wykupię w najbliższym czasie chodzi o serwer bardziej żeby grać uczciwie a po mojej grze widać że uczciwie gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W wymaganiach na admina widnieje Taki punkt:

- Obowiązkowo aktywne konto steam;

Z naciskiem na slowo OBOWIAZKOWO. Postaraj sie o CS 1.6 na steam i zapraszam ponownie. Jezeli bedziesz grac juz na steam to mozesz napisac podanie -  omijajac wymagany okres ponownego skladania podania po odrzuceniu. Prosciej, jezeli bedziesz miec cs 1.6 na steam od razu mozesz pisac podanie.

Na chwile obecna odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...