Skocz do zawartości
StiCo

 zamknięty Ghost

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje dodanie klasy premium mianowicie ulepszenie klasy Amadeusz pod postacia klasy Ghost.

 

Proponowałbym aby klasa Ghost posiadała M4 zwiększone obrażenia od inteligencji, double skok oraz +5-10 DMG od M4

Edytowane przez StiCo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj na nie. Taka klasa odpada, dmg od inty to nie jest dobry pomysł. Pamiętam jak był stary Skrytobójca który miał dmg od inty i nie było to dobre. Bił po 120 z tytankami na full incie więc według mnie klasy z dmg od inty nie powinny występować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


55 minut temu, StiCo napisał:

M4 zwiększone obrażenia od inteligencji, double skok oraz +5-10 DMG od M4

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gorszej klasy nie widziałem, odrzuć ktoś tą propozycję, bo już widzę kogoś na tytanach latającego po mapie na 2 skokach zabijającego na 2 hity xDDD

NA NIE

Chyba, że ją wprowadzicie, to Number jak coś to pv i przelewik idzie :KappaPride:

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
22 minuty temu, elo elo 350 napisał:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gorszej klasy nie widziałem, odrzuć ktoś tą propozycję, bo już widzę kogoś na tytanach latającego po mapie na 2 skokach zabijającego na 2 hity xDDD

NA NIE

Chyba, że ją wprowadzicie, to Number jak coś to pv i przelewik idzie :KappaPride:

 

 

53 minuty temu, Hisoka napisał:

Oj na nie. Taka klasa odpada, dmg od inty to nie jest dobry pomysł. Pamiętam jak był stary Skrytobójca który miał dmg od inty i nie było to dobre. Bił po 120 z tytankami na full incie więc według mnie klasy z dmg od inty nie powinny występować.

Przecież to będzie troszkę mocniejszy od amadeusza a do amadeusza nikt nie ma pretensji. Więc why not?

Nawet teraz są klasy które z tytankami - platynowymi biją po 120 

Edytowane przez StiCo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pogrzało Cię z tą klasa? XD

Amadeusz na full incie i tytankach bije w nogi po 90 z full wytrzymałością, a co dopiero m4 i +10dmg jeszcze xd

Na nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


???????????

 

A na serio, to już śmieciem za trudno jest, że takie gó**o proponujesz? Rozumiem, że dla części serwera najlepiej, żeby zabijać wszystkich jednym kliknięciem, no ale taką propozycją się ośmieszasz =] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak by kierwa ludzie tym zaczęli grać , to na pewno by graczy przybyło xDDDD Dopiero wtedy by serwer pustkami świecił .... Chłopie pierwszy byś z płaczem leciał by usunąć tą klasę xD jak chcesz zabijać na hita lub na dwa , to sobie zdobądź scouta 1/1 , awp lub rushera 1/2 xD

Już nawet nie chcę myśleć co by się działo jak by ta klasa weszła i by była grana jakaś mała mapa typu fy_snow xD ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

Powiem wam tak ta klasa nie jest mojego autortwa grałem nią na immym codzie którego już nie ma bo właściel zrezygnował. Powiem wam, że mało osób grało tą klasa ale serwer nie świecił pustkami nawet w nocy było po 20-25 os. Zawsze mozna mu dodać znacznie mniej demage ale więcej niż amadeusz i żeby była to premka

 

Na serwerze jest grane tylko kilka premek może na coś nowego innego jak będzie za mocna to dostanie nerfa. Ja nie mowie zeby zabijała na 2 hity bo to bez sensu. 

Zamiast też krytykować powiedzcie co zmienic aby klasa nie była nad innymi

Edytowane przez StiCo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra skoro jest propozycja dodania klasy to i ja coś dodam: 

1.Kucak- broń dgl 

Umiejętności: leciutki cień pod nogami podczas kucania na kosie coś jak skryto,oraz +20dmg z dgla, 1/2-3 z kosy

Staty: 0inty, 30hp,5wytrzymki i 25 kondycji

2.Inżynier

Umiejętności: może postawić  działko, szybkość budowy zależna od inty, dmg z he + inta

Bronie: ak albo m4 i dgl

Staty: do ustalenia

3. Stalker(premium)- bronie aug i łuk (scout)

Staty:do ustalenia

Umiejętności: łuk zadaje obrazenia od inty, trujące granaty nwm czy da się zrobić, tak jak na cod 200 kiedyś

4. Grenadier- broń tmp i ump

Umiejętności: ma 1/4 z he i ten granat co 5 s oraz +10dmg z ump

Staty: do ustalenia

5. Ghost (kiedyś zdrowy duch)- bronie m4 i krieg 550

Umiejetności: przenika przez ściany 10s, +10dmg do kriga, zestaw granatów

Staty: można jak kiedyś czyli 10inty, 70hp, 20 wytrzymki i -20kondycji 

@NumberOne zerknij później

Edytowane przez Hisoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


39 minut temu, -Damian- napisał:

Sam grałem Amadeuszem, więc wypowiem się co sądzę o tym. Tworzenie klasy premium na wzór Amadeusza nie ma sensu, bo klasa Amadeusz jest bardzo ofensywnie dobra choć przyznać muszę, że dopóki nie ogarnie się statystk tak, żeby było odpowiednio dużo kondycji, hp i też również podstawą jest robienie inteligencji na max dopiero wtedy można zaznać prawdziwą przyjemność z gry tą klasą.

Amadeusz jest taką klasą uniwersalną pod względem inteligencji i wszystkie Perki zależne od tego można bardzo fajnie wykorzystać. 

Osobiście największy problem grając tą klasą miałem z kimś kto grał Czołgista reszta nie sprawiała problemu.

Więc wolałbym, żeby dodać coś klasie Amadeusz niż tworzyć klasę premium z obrażeniami zależnymi od inteligencji.

Zamiast tworzyć klasę Ghost proponuję dodać do klasy Amadeusz na start więcej inteligencji, trochę więcej HP oraz umiejętność natychmiastowe przeładowanie broni, bo poza 5dmg + int ta klasa nic nie ma

To może ulepszymy amadeusza do premki i damy mu m4 zamiast mp5 i double skok?

 

37 minut temu, Hisoka napisał:

Dobra skoro jest propozycja dodania klasy to i ja coś dodam: 

1.Kucak- broń dgl 

Umiejętności: leciutki cień pod nogami podczas kucania na kosie coś jak skryto,oraz +20dmg z dgla, 1/2-3 z kosy

Staty: 0inty, 30hp,5wytrzymki i 25 kondycji

2.Inżynier

Umiejętności: może postawić  działko, szybkość budowy zależna od inty, dmg z he + inta

Bronie: ak albo m4 i dgl

Staty: do ustalenia

3. Stalker(premium)- bronie aug i łuk (scout)

Staty:do ustalenia

Umiejętności: łuk zadaje obrazenia od inty, trujące granaty nwm czy da się zrobić, tak jak na cod 200 kiedyś

4. Grenadier- broń tmp i ump

Umiejętności: ma 1/4 z he i ten granat co 5 s oraz +10dmg z ump

Staty: do ustalenia

5. Ghost (kiedyś zdrowy duch)- bronie m4 i krieg 550

Umiejetności: przenika przez ściany 10s, +10dmg do kriga, zestaw granatów

Staty: można jak kiedyś czyli 10inty, 70hp, 20 wytrzymki i -20kondycji 

@NumberOne zerknij później

Klasy spoko tylko pytanko czy inżynier ma dmg z działa od int czy z góry okreslona wartosc. Stalker spoko na cod 200 csgo mial jeszcze 70% szans na odbicie poscisku w glowe jak byl na kucaku. Do ducha dalbym odbicie jednego pocisku tak jak na cod 200 cs go. A Kucak jak dla mnie zbedny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do dodawania nowych klas, na ten moment nie będziemy tego ogarniać. Mogę zaproponować, że bliżej kolejnego resetu zrobimy sobie temat z kilkoma propozycjami i zrobimy jakieś wspólne głosowanie nad nowymi klasami, które wcześniej przefiltruje z technikiem, żeby było wiadomo co jest realne i będzie działać w miarę sensownie.

Dzięki za wypowiedzi i propozycje. Co do amadeusza - zostanie taki jaki jest, to jest taka klasa dość sztandarowa, klasyczna jeśli chodzi o cod mody. Dodawanie klas (zwłaszcza premium) opartych o obrażenia +int musi być dość przemyślane. Co do Ghosta' większość osób zwróciła uwagę na kilka aspektów, które mogłyby zaburzyć balans, więc na ten moment takiej klasy dodawać nie będziemy na pewno.

Tak jak powiedziałem, stay calm guys. Spróbujemy pokombinować nad nowymi klasami, tylko będę potrzebował na to troszkę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...