Skocz do zawartości
bart

 zamknięty bany za ?

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 12.07.2020 14:30
Nick gracza: A raczej admina Aitler
Dowody: niech admin da dowody bo nie mam pojecia za co daje bany
Świadkowie:
Uzasadnienie: banowanie za nic, bezkarne banowanie graczy na 30 min bo odwołań nie można pisać pisz ktoś coś na u@ i ban bez sprawdzenia , zamiast się wypowiedzieć w temacie odwołania to woli napisać że nie ma odwołań do banów za 30 min smiech na sali umie banować niech się wypowiada w odwołaniu. Będzie dawał bany na 30min za to że go zabijam na serwie bo odwołań nie ma hahah 

Edytowane przez bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No dobrze, więc na początek, w odwołaniu napisałeś tak:

Cytat

na eldorado jest zakazane skanowanie plota o czym dobrze wszyscy wiedzą wiec za co ban to nie wiem nie skanowałem płota wiec prosze o dowody od admiana !!!

a regulamin mówi jasno

Cytat

12. Nie strzelamy z bfg, błyskawic, rakiet, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado, de_rats_1337,  cs_max, de_dust2002 oraz cs_estate,        de_alexandra  przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30min)

To, że ustawisz się pod takim kątem, że strzelasz z respa ct na tt nie przez płot, a przez budynek obok, oznacza jasno, że łamiesz punkt zacytowany powyżej. 
Demko w załączniku 4:16, 6:04
Jeżeli takie skany są dozwolone, to posypuję głowę popiołem. 

HLTV-2007121408-de_eldorado.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


skany na domek i drzwi za ścianą nie resp i żadne strzelanie pod kątem  normalny skan jak na wielu mapach szukasz dziury w całym i nie jest to zakazane ban niesłuszny  

po 2 nie strzelam z respa

 

Edytowane przez bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co z tego, że skanujesz domek, skoro kąt padania strzału dalej przebija się na respa i jest możliwość, że zabijesz kogoś na respie. Na dodatek jak ustawi się was więcej, wykonując ten skan, to nikt nawet nie będzie próbował przebiegać przez ten domek i będą biegać przez środek.

Po to został punkt w regulaminie wprowadzony, by gra była w miarę swobodna, więc się do niego dostosuj, a nie próbujesz omijać i balansować na granicy regulaminu.

Zamykam i decyzję zostawiam opiekunowi.

@NumberOne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Numer jest na urlopie, a punkt dotyczy skanów jak i strzałów na respa przed 7 sekund.
Ban jak najbardziej zasłużony i admin zachował się stosownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...