Skocz do zawartości
F4N4TYK

 zbanowany Skarga Negatywny

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2020-07-15
Nick gracza:   [IP] 9: 'Negatywny' (CT)   -- 194.180.108.32:27005 [STEAM_1:0:203827805
Dowody: http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2007142357-cs_wiocha.dem.zip   czas na demku:  16:41:30
Świadkowie: nie potrzebni 
Uzasadnienie: Witam!!! Rundę wcześniej mówiłem przez mikro że na mapie cs_wiocha zabronione jest stawianie sentry guna , pomimo tego w następnej rundzie gracz ten sobie Sg postawił  , prosiłem Go by wyszedł i wszedł na serwer ale On to miał gdzieś i kontynuował grę . Proszę o ukaranie gracza!!! 

@Negatywny po pierwsze: wchodzisz na jakikolwiek serwer to chyba wypada się zapoznać z regulaminem i zasadami jakie tam panują ,

po drugie: skąd miałem wiedzieć , że słuchasz muzyki , jak Ci nawet pisałem że skarga wyląduje na forum , to nic nie wspomniałeś o tym że muzyki słuchasz i nie słyszysz co do Ciebie gadają. 

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słucham muzyki i nie  zwracam uwagi na to jak kto co mówi  więc mogłeś napisać a i nie wiedziałem ,że jest zakaz dawania guna na cs_wiocha a później stawiałem jak runda była wygrania by zrobić wyzwania  tak jak pisałem podczas gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...