Skocz do zawartości
Twoshots

 zamknięty Skarga Na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Czlowiek, ktory gra z nickiem Aitler co jest oczywiscie odwolaniem do czlowieka, ktory wymordowal miliony Polakow podczas II wojny swiatowej... zostal Adminem.... rozumiem tolerancja, ale to jest juz chyba przesada... gram na tym serwerze od kilku lat i jeszcze takich rzeczy nie widzialem

Chcialbym sie odwolac od bana:

dostalem bana za skanowanie przed 7 s :)

nie mam demka... jestem pewien, ze Admin w odpowiedzi napewno postapil wedlug regulaminu i wstawi screeny, albo demko !!

ale wiem, ze zabicie typa w Alexandra, ktory jest w trakcie przyjscia na respa TT i odwrotnie to oczywisty nie skan... Admin nie zna regulaminu....

pozatym oprocz tego, ze jest osoba bez wiedzy z nickiem Aitler... to jeszcze zachowuje sie bardzo niekulturalnie wobec graczy

Pozdrawiam prosze o odpowiedz

Edytowane przez Twoshots
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od tego , że jako że jestem doświadczony w pisaniu skarg , to powiem tak , by napisać skargę to

Po pierwsze: potrzebujesz dowodów na winę gracza/ admina , bo nie mając ich zaśmiecasz tylko forum ....

PO drugie należy skargę napisać w odpowiednim dziale 

Po trzecie: trzeba znać regulamin serwera i jakie tam zasady panują 

Po czwarte a zarazem ostatnie: Człowieku Aitler tyle już banów wlepił , i nikt na niego skargi nie napisał , a ty piszesz skargę bo skanowałeś jak chcesz  to masz tu demka http://ehltv.hltv.org.pl/23614  i znajdź odpowiednie i przedstaw dowody na swoją niewinność a nie zaśmiecasz forum !!!! 

@Doman się kurła raper od siedmiu boleści znalazł xDDDDDD 

@Twoshots zacznijmy od tego że składasz skargę na admina ,czyli twoim pieprzonym obowiązkiem jest przedstawienie materiałów  na jego winę , admin w tym momencie nic Ci odpowiadać nie musi , może sobie spokojnie czekać aż łaskawie przedstawisz na jego winę dowody i wtedy się wypowiedzieć xD 

@Twoshots  masz opcje edytuj. Nie pisz posta pod postem .... A po za tym jak Aitler Cię tak bardzo zniechęca do gry , to nie chcę wiedzieć jak bardzo Cię zniechęca do gry np. 007 xDDD

 

 

 

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, F4N4TYK napisał:

Zacznijmy od tego , że jako że jestem doświadczony w pisaniu skarg , to powiem tak , by napisać skargę to

Po pierwsze: potrzebujesz dowodów na winę gracza/ admina , bo nie mając ich zaśmiecasz tylko forum ....

PO drugie należy skargę napisać w odpowiednim dziale 

Po trzecie: trzeba znać regulamin serwera i jakie tam zasady panują 

Po czwarte a zarazem ostatnie: Człowieku Aitler tyle już banów wlepił , i nikt na niego skargi nie napisał , a ty piszesz skargę bo skanowałeś jak chcesz  to masz tu demka http://ehltv.hltv.org.pl/23614  i znajdź odpowiednie i przedstaw dowody na swoją niewinność a nie zaśmiecasz forum !!!!

jestes konfidentem to kończysz dziś na dołku jooł. Mam numer do chłopaków, któryś Cie tam przecweli.  Joooooł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demko w załączniku, 16:07 piękny strzał w gościa ZA mostem i ZA double doorsami, jeden niecelny, który mógł trafić w kogoś stojącego na respie. Myślę, że tu mamy jasność.

Odnośnie mojego nicku nasuwa mi się jedno proste pytanie: serio? xD Nick wymyśliłem dobre 10 lat temu początek czyli AI to skrót od artificial intelligence (sztuczna inteligencja), TL od Team Liquid (organizacja mająca m. in. drużynę w lolu, której kiedyś kibicowałem), a do tego dorzuciłem "er" żeby dało się jakoś po ludzku wymówić, przykro mi, że za dzieciaka nie byłem tak kreatywny, żeby nazwać się np "Tratatata". Nic więcej w tej kwestii nie mam do dodania. Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerze :)

HLTV-2007151531-de_alexandra.dem

 

 

@Twoshots ale, że ja zniechęcam ludzi do gry? te no przykro mi, że banuję za łamanie regulaminu i mam wysoką aktywność, przez co nie możesz sobie na luzie poskanować na alexandrze

 

@Twoshots nie pisz posta pod postem, masz opcje edytuj; nie przypominam sobie, gram pod aitler, kilka dni gralem pod "dumajacy nocami" jeżeli ten też razi w Twoje przekonania, to nic nie poradzę

Edytowane przez Aitler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wiem po co ta dyskusja.... skladam skarge i chce odpowiedz admina a nie dzieciaczka, ktory nie ma co robic...

dla mnie sprawa jest prosta niedojrzaly admin robi wszystko aby zniechecic ludzi do gry, a nick sam w sobie robi swoje...

i to nie ja jestem od wstawiania dowodow... bo to ja dostalem bana i admin jest od tego aby wstawic powod przez ktory go otrzymalem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban nadanie słuszny, siejesz tylko ferment w każdym poście i nie tolerujemy tutaj takich cwaniaków.
Dostałeś upomnienie za kulturę i opanuj się w przyszłości. Słusznie zostało zauważone - popatrz na siebie i na twoją kreatywność, każdy tylko potrafi oceniać.
Reszta również została odpowiednio nagrodzona.

Dodatkowo pisząc skargę zobligowany jesteś do pokazania dowodów i napisania jej w dziale odpowiednim, a nie w dziale serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...