Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: $coobany ;]
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): miałem admina na około 7 cod modach, kilku 4fun i na jb
Znajomość AMXX (W skali 1-10):9/10
Staż w CS-sie: okolo 12-13 lat
Steam / NonSteam:  STEAM_0:1:57588676
Dlaczego Ty: Gram codziennie, a widze co się dzieje na serwerze, dzisiaj juz 4 cheaterów biegało a admina żadnego nie było, chciałbym pomóc i wesprzeć serwer, bo dzisiaj to masakra była.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: okolo 6 godzin, czasem nawet cały dzień
Kontakt: najlepiej na steam, ew. e-mail tam zaglądam najczęściej.
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/%24coobany %3B]/80.72.40.110:27008/ (oczywiście go poprawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak tu wgl adminów nie ma, Mysik i Adi wejdą miedzy 16-21 o ile się nie mylę a tak to cały czas syf i ludzie z servera wychodzą to o czym my tu wgl rozmawiamy.

Masa cziterów przewija się przez server i nikt tego nie pilnuje więc kolejny admin by się przydał a co do Gt to skoro gra i złożył to podanie to będzie miał GT.

Po co Ty to składasz jak to ded server, 5-6 dni czekałem żeby ktoś sprawdził tego Radka i jeszcze gościu napisał "nikt nie jest 24h" pożal się boże serverownia gdzie nie ma suuportu a jeśli jest to jeszcze narzekania jakieś. CZEKAĆ 5 DNI NA ZBANOWANIE JEDEGO BĄKA JAK TAM JEST ICH ŚREDNIO 2-3 NA GODZINE. TO JEST SKANDAL !!!!

 

Zgłosiłem błędy na servie i nic nie zostało zrobione.

Rozmawiałem z graczami na serverze, mówili że zgłaszali te same błędy około miesiąc temu i dalej one są.

Po co te servery stoją ?

Żeby hajsy za premki nabijać ?

Grałem 3 dni po około 12 H w dzień i poznałem Mysika i Adiego < 2 adminów.

Sprawdziłem GT adminów wynosi ono średnią 180minut dziennie (mysik i adi).

Jest 2 aktywnych adminów którzy mają prace, swoje życie i nie będą oni siedzieli cały czas a na servie cały czas toczy się gra.

Wniosek ? Servera nikt nie pilnuje a ktoś powinien :)

Więc kolejna para rąk jak najbardziej jest wam potrzebna.

Ostatnio jak byłem na servie to chłop w 4 sekudny przelatywał całą mape C4 i kilował 6 osób Z KOSY takie haxy tam biegają a Ty mówisz nie bo scobany NIE MA GT.

Więc niech dalej cziterzy grają sobie spokojnie na serverze bo pan Polako admin Zombie moda powiedział scoabny nie ma GT a właśnie w tym momencie jakiś dzieciak popyla na aimie/wh/sh/multihacku/aim locku na servie i jest gitarka można otworzyć piwko i iść spokojnie spać.

A co z graczami na serverze ?

Nie ma adminów, latają odpały to gracze wychodzą i idą grac na inne serverownie, tak jak zrobiłem to ja BO SZKODA NA TEN BURDEL CZASU I NERWÓW !!!

 

Pzdr Bracket.

Edytowane przez Bracket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na pewno miałbym lepszy GT gdyby nie to że praktycznie ciągle ktoś lata odpalony, a z takimi nie ma sensu grać. Stąd składam podanie, bo znam się na rzeczy, a codziennie znajdzie sie kilku takich co bez aima grać nie potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gneralnie nie gram z tobą na 200, ale grałem z tobą na innym serwerze i zachowywałeś się bardzo dobrze. Żadnych bluzgów w czyjąś strone itp to jest na +
+steam

+wiek

+/- GT, ale to da się nadrobić

Na tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym co z tego że krótko można dać mu szanse z braku adminów a najlepsze jest to że wypowiadają się osoby co wgl nie grają na COD 200  XDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...