Skocz do zawartości
bart

 zamknięty obowiazek admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: ostatnie 20h?
Nick gracza: admina banujacego Aitler
Dowody: https://www83.zippyshare.com/v/yTezaqqg/file.html
Świadkowie:
Uzasadnienie:  jezeli ktos sklada podanie na admina to powinien wiedziec ze laczy sie to z odpowiedzialnoscia to ze sie dostanie kilka flag to nie po to by pisac na @ @@ @@@ tylko jak sie daje bany a ktos pisze odwolanie w 3 min  to admin tez musi dac dowody!  rozumien 24 h ma czas ale jak go nie ma przy kompie szedl do sklepu pracy czy ch*j wie co a nie gra se w csa i sie cieszy ze ktos odwolanie napisal bo on ma czas ! a ja mam premki zaplacone z ktorych mam prawo korzystac. juz jedna sprawa byla ze skanowaniem co nie jest wyjasniona.  dowody na demku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bart gdzie masz napisane że jak admin jest przy kompie to ma odrazu wstawić dowody??? Ma 24 h na wstawienie dowodów to nawet może je wstawić 2 minuty przed 24 h ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro dostałeś bana to masz czekać te wytyczone 24h na wstawienie dowodu. Admin wtedy może równie dobrze drapać się po jajkach jak i tak ten czas dalej mu zostaje.
Naucz się być cierpliwym, zaraz ktoś oceni to demko i ty nie jesteś od Tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...