Skocz do zawartości
Swirusek

 zamknięty RS'y by $w!RuSeK

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. 
Moja propozycja to zmiana RS'ów nie wiem czy tylko u mnie większość co jest wgrana na serwer nie działa ale może to tylko u mnie :D
Tak że postanowiłem na szybkości zorganizować paczkę po 6 RS dla każdej drużyny :)
Zapraszam do przesłuchania mam nadzieje że się przyjmą 

:0whiteVoid_1:

LINK --> 

 

@Roy Keane Nic nie wybierałem z jakieś tam list. Wszystko z PC brałem od siebie :)

@JugoL^^ @elo elo 350 Tak jak @Born wspomniał skąd te statystyki masz :D Ja na przykład wolę grac z RS'ami :) 
@Born Chociaż Ty pozytywnie podszedłeś do sprawy :) +++

@elo elo 350 nie koniecznie muszą być wszystkie przecież :) po prostu dałem bo się z CS mi skojarzyła :P 

@elo elo 350 Mówisz że nuta z Rozjeb mu łeb nie bo coś... heheh popatrz jakie są wgrane na serwer JEBAĆ POLICIE w jednej itp pierw obczaj co jest a potem możemy prowadzić dyskusję :) [ TYLKO SIĘ NIE FOCHAJ SŁONECZKO XD <3 ]

 

MOGĘ WAM WRZUCIĆ LISTĘ OKOŁO 500 piosenek różnego gatunku Od A do Z :)

Może byście wspólnie wtedy z tego coś wybrali, potem się tylko je obetnie :)

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


byl ostatnio temat z rsami i jak widac nie dzialaja one w ogole. Po za tym tematow bylo tak duzo i za kazdym razem jest to samo czyli dodaja cos od siebie a nie propozycje ktore skladacie. Ogolnie to przydalo by sie jakas fajna nuta oczywiscie dzialajaca i odpowiednia do zmian pory roku czy swiat. 

@Swirusek poba mi sie Twoje podejscie tylko mowie jak to zazwyczaj sie konczy przez administracje. Dodajesz swoje wszystko fajnie a na koniec roboty i tak dodaja inne :P

Edytowane przez Roy Keane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest tak jak mówi Roy, poza tym, po co komu rsy jak i tak większość ludzi je wyłącza, pozdrawiam :P

// Posłuchałem tych Twoich rsów, one są totalnym niczym, nie wiem jak można puścić na serwerze tekst "roz*eb mu łeb" no przecież xD  Rozumiem, że komuś mogą się podobać, ale bez przesady, obecne są nawet spoko (pomimo iż je wyłączam, to czasem leci fajna nuta) ;p

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to się zastanawiam skąd wy bierzecie te statystyki odnośnie wyłączania Rs'ów. Tak samo piszesz, że ludzie chcą się skupić na grze, a są one przecież na koniec rundy, gdzie tu sens? :AngryCat:

Plusik za robotę, może ktoś wykorzysta je przy resecie - kto wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja też dodam coś od siebie 

I jeszcze propozycje nowej muzyki do rundy rozgrzewkowej, bo jakby nie patrzeć to już dłuższy czas jest, a można byłoby zmienić na coś innego...

@beppe123

ringtoness.rar muzykarozgrzewka.rar

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...