Skocz do zawartości
elo elo 350

 zaakceptowane [MODERATOR TS3] elo elo 350 v4

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: elo elo 350
Wiek: 19
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak, ale dla chcącego nic trudnego :D
Posiadasz mikrofon?: Tak :D
Dlaczego własnie Ty?: Ubiegam się 4 raz o ową rangę, zależy mi na niej. Zachowanie poprawiłem, w żadne spiny się nie mieszam. Siedzę sporo na naszym tsie, znam sporo osób, na pewno spora część mnie zna.  Chcę spróbować czegoś nowego. Jestem chętny do pomocy, jeśli czegoś nie będę wiedział, to się kogoś zapytam o to, czego nie wiem, dodatkowo mogę powiedzieć, że raz na jakiś czas trafi się osoba, która  pisze do mnie, abym jej dodał rangę itp, wtedy skierowuję taką osobę do moda tsa, lub na kanał "Prośba o rangę/kanał", dodam też, że nie posiadam żadnej rangi (dd2 #2 zostało chwilowo wyłączone) więc mam więcej czasu na wszystko :p
Staż na sieci: W październiku minie 3 lata :P
Co wprowadzisz na naszego Ts? Nowego raczej nic, ewentualnie świeżą krew i pozytywną atmosferę :D
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie, i nie zamierzam =D

Edytowane przez elo elo 350
Zapomniałem wpisać, że mam mikrofon ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na duże tak, 

Osoba aktywna na TS, pomocna, idzie się dogadać, wytłumaczy coś, no i ogólnie dużo udziela się na ts, fajnie się gawędzi, pomimo naszej małej sprzeczki ale wytlumaczyliśmy ją sobie, osoba która jak nie kto inny nadaje się na te stanowisko, jeszcze raz pisze brać póki chętny hah 

 

Pozdrawiam Adminek z cod-u 400 ❤

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Tak!

+Przesiadujesz bardzo dużo czasu na TS'ie

+Pomocny

+Wiesz co i jak i nawet dobrze dogadujesz się z obecnymi moderatorami ts'a

@Missia Tu się mogę stawić za @beppe123 bo przesiaduję bardzo dużo czasu na ts'ie

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.
Nie widać lepszego kandydata na ten moment. Jest to kolejna próba, co też stanowi plus dla Ciebie.
Na okres próbny byś się na pewno nadawał, tylko nie odpierdziel niczego i nie zrezygnuj zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@beppe123 Czy Ty przesiadujesz na tsie? Nie wydaje mi się, jeżeli się mylę to jaki masz nick? 

Jestem na tak, uważam, że w końcu powinien dostać szansę, chociażby próbną aby się wykazał. Jak będzie niegrzeczny to od razu kijem po pupie skoro tyle osób mu nie do końca ufa. Widzę go codziennie po kilka ładnych godzin. Nie widzę na tę porę lepszego kandydata, walczy o tą posadę już kilkukrotnie i jeszcze mu się odechciało warto z tego skorzystać. Wiem, że się postara i będzie bardzo pomocny.

Muszę również to powiedzieć (czuję się zobowiązana), że byłam ostatnio świadkiem kłótni @elo elo 350 wraz z @pemeqq, którą wyjaśniali na pomocy dla użytkowników. ale widzę, że na chwilę obecną wszystko jest dobrze. 

Pozdrawiam :squee: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE prześladuje mnie :(
Żartuje owszem że na TAK!!! <3 
Ogarnięty,

Lubiany,

Pomocny,

Przede wszystkim da się z Tym czymś porozmawiać widać że dużo książek w życiu przeczytał bo zasób słów ma bogaty hehe :D
Powodzenia :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek

Jestem na TAK i to na większe tak niż tutaj widać, chłop jest bardzo pomocny na TSie, przesiaduję całe dnie na nim, z mojej perspektywy nie robił żadnych tam problemów, nic tylko brać chłopa bo tyle czasu już na tę rangę pracuję, że mu się należy. Pozdrawiam Vertiś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...