Skocz do zawartości
xAdrriano

 odrzucone [moderator ts3] - xAdrriano

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: xAdrriano
Wiek: 14
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak chcę się nauczyć.
Posiadasz mikrofon?: Tak
Dlaczego własnie Ty?: Chciałbym spróbować coś nowego, dużo przesiaduje na tsie. Wiem kiedy i jak się zachować.
Staż na sieci: Prawie 2 lata.
Co wprowadzisz na naszego Ts?  Nasz ts jest bardzo rozwinięty jestem wstanie pomagać innym osobą, które znajdują się na nim.
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie

Pozdrawiam xAdrriano

Edytowane przez xAdrriano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, ponieważ uważam, że ludzie nie będą traktować Cię poważnie zważywszy na wiek. Czasem zdarza się jakaś spina między użytkownikami i nie wiem czy dałbyś radę ich ukarać czy pogodzić. Dziwnie by było, gdyby 20 latków musiał godzić 14 latek. Nie znam Cię dlatego nie zaufałabym Ci na tyle aby dać takie uprawnienia. To nic personalnego, po prostu moim zdaniem zdecydowanie za szybko, daj się trochę poznać. 

Pozdrawiam! :squee: 

Edytowane przez Missia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś zbyt anonimowy dla niektórych, kojarzę Ciebie jedynie z kanału vipowskiego czy też wcześniej w strefie prywatnej, gdzie potrafiłeś posiadać kontrowersyjne nazwy kanałów czy podkanałów.
Również uważam, że w tym wieku nie jesteś wystarczająco obiektywny czy też potrafiłbyś załagodzić spory.
Spróbuj się bardziej zaprezentować na forum czy też właśnie na TS. Mixy w CS:GO to nie wszystko.

Jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...