Skocz do zawartości
Fuck Yea

 pozytywne Odwołanie PePe

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: PePe
Godzina, data zdarzenia: 20:52, 13.08.2020
Mapa:  de_dust2
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:775077883   0 00:29   33    0
Uzasadnienie: Dostałem niby perma za cheaty a nie widzę, żadnego zgłoszenia na mnie a na serwie mnie nie było... Prosze o UB :) 

Ludzie z Cod 400 mnie znają ;) 

Edytowane przez Fuck Yea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Głownie bana za cheaty dostałem od Adi czy jakoś tak. Gdzie nawet na serwie mnie nie było a w amxbans jakaś flaga niemiecka koło mojego nicku...

 

 

Edytowane przez Fuck Yea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak wyżej napisał, @Adi zbanował gracza o nicku PePe permanentnie za Cheaty, dla pewności sprawdziłem to jeszcze w banach. Wchodze na serwer i widzę że taki biega, pytałem się go czy dostał UB albo czy chociaż wyjaśniał sprawe na forum. Odpowiedział że nie, bo nic o tym nie wie. Dlatego dostał bana z powodem żeby wyjaśnił to na forum.

Edytowane przez $coobany
Błąd w zdaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie po nickach nie sprawdza się czy ktoś ma AB. 

Zbanowana została komoletnie inna osoba z cheaty, a Ty nie masz żadnego perma, skoro grasz na steamie, gdzie masz inny SID, inne IP - w dodatku się dziwisz, że masz flagę niemiecką...

@$coobany sprawdziłeś chociaż czy IP lub SID się pokrywa z danymi bana? Podejrzewam, że nie.

@Fuck Yea możesz bez problemu z powrotem grać, ban minął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...