Jump to content
rDk

Admin Gag

Recommended Posts

Witam.

 

 

 

W dzisiejszej propozycji, mam do zaproponowania coś na uciążliwych graczy nadużywających mikrofon, a nie koniecznie trzeba byłoby ich banować, skoro można to załatwić tak żeby oni grali, a żebyśmy my mieli spokój.

 

Proponuję wgrać na serwer dd2#1 plugin nazywający się Admin_GAG, nie zauważyłem aby taka propozycja padła, zatem zobaczymy co z tego wyjdzie. Grałem kiedyś na jednym z serwerów gdzie taki plugin występował i administracja była zadowolona wraz z graczami.

 

Zatem plugin działa tak, że gdy stwierdzamy iż dany gracz nadużywa mikrofonu/sayu bądź sayteamu, możemy mu zablokować tą funkcję, używając komendy amx_gag wtedy blokujemy mu tą możliwość na 10 minut automatycznie, ale zarówno blokadami (say, sayteam, voice) jak i długością gaga można regulować i ustalać sobie na ile i co graczowi możemy zablokować. Uważam, że będzie to zarówno rozwiązanie dla adminów jak i graczy, bo gracz nie będzie musiał być banowany.

 

Zapewne padnie zdanie, przecież można mutować w grze/player list, zatem wyjaśnię. Player list nie działa z tego co wiem nie tylko mi, a jeśli chodzi o funkcję mute w grze, to działa tylko ona na osoby będące w Twojej drużynie.

 

 

 

 

 

Poniżej dodaje spoiler:

 

Download - http://amxx.pl/topic/1017-admin-gag/

 

Instalacja - http://amxx.pl/topic/13-instalacja-plugin%C3%B3w-amxx/

 

 

Link to comment
Share on other sites


 

Juz widze skargi, 30 dziennie.

 

 

Wątpię aby były skargi, skoro się banuje i skarg nie ma, to z tym tym bardziej nie byłoby problemu. Ale poczekamy na wypowiedzi.

 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...