Skocz do zawartości
FETUNG

 zamknięty Nietypowa sytuacja

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ci co grają na tym serwerze znają mnie z Nicku OG Kush. Odnoszę się w tym poście do administracji (roy I Aitler) a dokładniej komendy cl_forwardspeed.

Na serwerze gram klasą Assasin maksymalna kondycja to 250.

Wczoraj zostałem zbanowany słusznie na maksymalna długość czasową przez admina roy. Lecz admin po ciężkiej I bolesnej porażce w walce po mimo zakazów sam używa tej komendy.  Skąd wiem? Otóż to iż mam komendę cl_forwardspeed ustawiona na 999 nie mogę go dogonić co z tego wynika? Sam on używa bezkarnie tej komendy. (Jeśli będzie trzeba wstawię demo hltv z mapy  z wczorajszego zdarzenia.

 

Dzisiaj sytuacja się powtarza tylko z innym administratorem Aitler'em.  Ktory też grał assasinem na mapie de_dust I on również po bolesnej porażce postanowił mi dac bana znów z najdłuższym możliwym czasem oczekiwania kary. Z wywiadu z pewnym graczem zapytałem czy admin roy ktory wczoraj mnie zbanował zrobil słusznie. Otóż odpowiedź jego zabrzmiala tak : ,, Tu każdy gra na tej komendzie Ale na Ciebie to się chyba udzieli" wypowiedź z mikrofonu. I też mogę wstawić demo hltv z dzisiejszej sytuacji.  

Panowie ja nie pisze tego posta złośliwie choć wiem że grając ta klasą jest to wkurzajace I może chcecie , nie chcecie się odbić Ale skoro ja dostaje bana to dlaczego wy używacie komendy zakazanej tak być nie może bo ja nie jestem gorszy od was to że macie większe prawa nie oznacza to że możecie się wywyzszac 

 

 

Pozdrawiam OG Kush , nie liczę na ściągnięcie bana lecz na ostateczną sprawiedliwość pomiędzy adminami A opiekunami/właścicielami serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro widzisz, że ktoś to robi i jesteś tego pewny -> to napisz skargę w odpowiednim dziale i opisz dokładnie tam wszystko (posługując się niezbitymi dowodami).
Z tego tematu nikt nie będzie się nic domyślał, a słowo przeciwko słowu to chyba nie tędy droga.
To, że "inni" to robią według Ciebie, nie będzie żadnym usprawiedliwieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...