Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Tak jak wspominałem dzisiaj odbędzie się reset LVL. Osoby, z TOPEK, proszę o zgłoszenie się do mnie celem przyznania nagród.

Info o nagrodach:



Jeśli chodzi o sam reset, zostanie przeprowadzony w nocy, ze względu na ograniczoną dostępność moją i innych osób, które mogą tę operację wykonać.

Dodatkowo najbliższe 2-3 tygodnie mogę nazwać takim "presezonem". Na ten moment nie zostaną wprowadzone żadne zmiany (bezpośrednio na głównym serwerze) - będziemy natomiast pracować bardzo intensywnie nad zmianami na serwerze testowym, aby po tym okresie wprowadzić wszystkie zmiany na serwerze głównym.

Staram się wszystkie zmiany konsultować z graczami, którzy wyrażają chęć zaangażowania. Wczoraj na TS'ie obyło się spotkanie, na którym wspólnie z ekipą omówiliśmy większość aspektów serwera - od klas, przez perki czy nowe elementy rozgrywki, po nawet zmiany w regulaminie. 

Na ten moment nie udostępniam pełnego wykazu zmian, bo to prawdopodobnie będzie jeszcze ulegać usprawnieniom podczas procesu testowania.

Mam nadzieję, że zmiany na serwerze zbudowane razem z graczami pozwolą nam sprawić, że serwer będzie dużo lepszy i pozwoli cieszyć się grą, większej ilości ludzi.

Piona,
Numerek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...