Skocz do zawartości
Gość

Prośba Kooziii

Rekomendowane odpowiedzi

Nie stosuje się do wzoru ponieważ sytuacja jest inna niż wszystkie.

 

Nigdy w życiu nie gałem tutaj na dd2 przypuszczam że to mój brat wyrwał tu bana "wstaw ss" nie wiem ja tych screnów nei mam ewidentnie z mojego PC rozumiem że ja ponosze odpowiedzialność ale tutaj pytanie i prośba do administracji czy nie dałobysię odpracować w jakiś inny sposób niż reklamy dlaczego ? dwa powody mam stary PC muli się że masakra

 

a po drugie mam pewne problemy z internetem facebook czy forum mi działa ale większość stron np jak allegro czy yt. już nie dlatego na prawdę jeżeli już znajdę jakieś forum na którym mogę się zalogować robię reklamy od ponad 3 h mam ich zaledwie 13.. a ma być 100.

 

Pytanie brzmi czy nie mogę dostać innej kary ? zmniejszyć troche te reklamy ? chociażby do 50 to i tak by mnie odciążyło w zamian za to przelew,sms no nie wiem co tylko chcecie mogę nawet do tych 50 dorobić z 500 botem.

 

zależy mi tutaj na graniu na JB więc mam nadzieje że mi pomożecie i proszę o wyrozumiałosć.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...