Skocz do zawartości
NoPerfect

 zamknięty Puste kanały

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie sprawa kanałów które są zwolnione ze zmiany daty na kanale. Jest to imo bez sensu jak pierwsze 2 kanały w Strefie Prywatnej stoją już kilka lat a ostatni raz ktoś na nich był z rok temu. Czy takie kanały nie powinny być udostępnione osobą które rzeczywiście z nich by korzystały ? Czy może zostały wykupione i maja stać i ch*j ?

 

 

Edit1

@elo elo 350 +1 ale z tego co pamiętam to chyba jedyne jego osiągnięcie to Admin na 200 lecz mogę się mylić 

Edytowane przez NoPerfect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Generalnie mnie też dziwi to, że np Maxi ma ten kanał zwolniony a na tsie go nigdy nie widziałem a siedzę tu prawie 3 lata xd Chyba że ich koledzy tam wchodzą (na inne kanały też) wiadomo, żeby dostać taki kanał nie mozna być byle kim, ale imo to jest dziwne. Pozdrawiam :D

@NoPerfect Ja tam nie wiem, oczywiście mi chodzi o te osoby które na tsie nie siedzą :p

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kanały należące do @n-ty dzien,  @Chudy czy też @Maxi King   są niemalże pomnikiem na naszym TS3,  i przypominaja nam o tych których z nami juz "nie ma" a byli prawie od poczatku istnienia Multi Gówna, z szacunku do tych osób ich pokoje przetrwały do dziś i mam nadzieje ze przetrwają kolejne lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...