Skocz do zawartości
TheDarkness

 zamknięty Pytanie dotyczące bana

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Nie jestem pewien czy w dobrym miejscu ale licze że tak. Ogólnie to sprawa wygląda tak gram sobie spokojnie asassinem którego kupiłem z 5 dni temu i nagle dostaje bana perma. Reason: "Wstaw screeny na multihead". Pytanie o co może chodzić bo już chwilę nie grałem nie pamiętam jakie zasady panują na tym serwerze. Z tego co zauważyłem to dużo rzeczy się zmieniło bo co sekunde kicka dostaje za nic ale to nie ważne. Liczę na odpowiedź dotyczącą jak jest moja wina.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. 

TheDarkness

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

Witaj!

Powód twojego bana to "Wstaw screeny na Multi-Head.pl", oznacza to, że zostały Ci zrobione screeny.

Screeny są robione automatycznie, dlatego też nie ma możliwości, abyś ich nie posiadał. Jeżeli nie możesz ich znaleźć, skorzystaj z poniższych poradników:

Gdzie znaleźć screeny:

 

Poradnik wideo:

 

Kolejną czynnością, która może Ci pomóc, będzie zainstalowanie programu IrfanView i poszukanie nazwy plików np. halflife01.tga.
Będzie Ci on potrzebny, ponieważ możesz nie posiadać programu do odtwarzania rozszerzenia TGA i ss'y widnieją jako białe pliki, co możne wprowadzać w błąd.Jeśli nie pomoże, szukaj po dacie bądź typie pliku daj w folderze zakładkę widok > lista i będziesz miał przejrzyście dany typ pliku i datę.W przypadku braku screenów po upływie 7 dni masz jednorazową szanse na otrzymanie UB poprzez zrobienie reklam. Więcej na ten temat w linku poniżej :

 

oraz

 

Powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za odpowiedź chociaż trochę słabo że po 3 latach grania na serwerze dostaję bana za cheatowanie gdzie w zyciu cheatów do csa nie miałem bo nie widzę frajdy z takiego grania. Według mnie trochę słąbo bo się pomyliłeś jako admin ale ss obczaje oczywiście.

Pozdrawiam

Edytowane przez TheDarkness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...