Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: nicea
Wiek: 26
Doświadczenie (w byciu adminem):  były Mutliadmin G********, cod 201, BF2
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5 nie mniej, nie więcej. Tyle ile potrzeba żeby poradzić sobie ze wszystkimi komendami, banami, ostrzeżeniami etc. zresztą to kwestia przypomnienia
Staż w CS-sie: 12 lat
Steam / NonSteam: STEAM_0:0:20279628   ponad 1700 godzin w cs
Dlaczego Ty:

- jestem osobą dojrzałą z doświadczeniem

- brakuje wam adminów, w zasadzie nie zadnego

- gram aktywnie

- mam steam

- potrafię używać funkcji admina

- z nikim się nie kłócę, nie wyzywam, nie robię problemów itd.

- potrafię odróżnić dobrego gracza od cheatera

- na codach się wychowywałem od dziecka, gram dla zabawy, (na łóżku , laptop podłączony pod tv ) lubię sobie postrzelać z deagle , po prostu moja ulubiona broń (super, że macie klasę "talib") już za stary jestem na poważną grę , pasuje mi tutaj , poprzednie cody, na których grałem już nie istnieją, chciałbym grać w spokoju, a co chwilę widzę kogoś odpalonego i nie mogę nic z tym zrobić. Zaakceptujecie podanie, to będziecie mieli porządek na serwerze i żadnych problemów.


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-2 godziny dziennie, w weekendy może być więcej


Kontakt: Najlepiej na Steam, forum zacznę śledzić i wypowiadać się w sprawach związanych z serwerem.


Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/nicea/80.72.40.110:27008/

 

Tak wiem, nie mam przegranych 30 godzin (czytałem wymagania) ale chyba to nie jest najważniejsze. Godziny zawsze można dograć, a im szybciej zacznę działać to lepiej dla serwera. No chyba, że przegrane 30 godzin jest takie ważne to możemy poczekać aż wzrośnie do 30 godzin.

 

Oczywiście domyślam się, że może zostać zarzucony mi argument, że złożyłem konto dla podania o admina, ale od czegoś trzeba zacząć. Długo nad tym myślałem, stwierdziłem, że muszę to zrobić abym mógł grać spokojnie i przy tym trochę wam pomóc.

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie i zapraszam do kontaktu, Jeżeli zostanie odrzucone  ze względu na niespełnione wszystkie wymagania to trudno, ale zaznaczam, że jestem ich świadomy, ponieważ prześledziłem forum i wątki z tym związane.

 

Edytowane przez Born
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...