Skocz do zawartości
jakubhab

 odrzucone Podanie - jakubhab

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: jakubhab
Wiek: 22 - rocznikowo 23
Doświadczenie (w byciu adminem): w przeszłości właściciel sieci serwerów, head admin... w CSie od 11 lat
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10
Staż w CS-sie: 11 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Lubiany (zwłaszcza przez damską część serwera :animutronik:), miły, uprzejmy, kulturalny, w ostatnim czasie powrót na serwer po przerwie, ale już znany! :D Ogólnie jestem oczywiście w kontakcie z adminami na serwerze i często zawiadamiam o wszelkich wykroczeniach graczy, lecz bywają takie momenty gdy nikt z adminów nie jest dostępny, a na serwerze pojawiają się dzieci, które zakłócają rozgrywkę... I odstraszają graczy - chętnie zapobiegłbym takiej sytuacji. Kontakt z resztą adminów mam jak najbardziej OK, więc myślę że będę stanowił miłe uzupełnienie ekipy i wypełnię godziny, kiedy innych brak! :D Z racji mojego doświadczenia z poprzednich lat, chętnie też pomogę w razie potrzeby - w ogarnięciu czegokolwiek przy serwerze :) Jestem otwarty na pomoc i zawsze chętnie porozmawiam i postaram się rozwiązać problem wspólnymi siłami!
Być może na forum nie mam długiego stażu, lecz wszystko jest do nadrobienia ;)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w zależności od dnia 3-4h :)
Kontakt: Steam: jakubhab
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/jakubhab/80.72.40.110:27026/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie wymagania może i spełniasz, ale wydaje mi sie, że to podanie jest za szybko. Pograj dłużej u nas , upewnij sie, że napewno masz ambicje na Admina  i wtedy ponownie złóż podanie. Narazie jestem jeszcze na nie, ale w przyszlości moja opinia napewno bedzie pozytywna ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...