Skocz do zawartości

Podanie - jakubhab


jakubhab

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: jakubhab
Wiek: 22 - rocznikowo 23
Doświadczenie (w byciu adminem): w przeszłości właściciel sieci serwerów, head admin... w CSie od 11 lat
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10
Staż w CS-sie: 11 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Lubiany (zwłaszcza przez damską część serwera :animutronik:), miły, uprzejmy, kulturalny, w ostatnim czasie powrót na serwer po przerwie, ale już znany! :D Ogólnie jestem oczywiście w kontakcie z adminami na serwerze i często zawiadamiam o wszelkich wykroczeniach graczy, lecz bywają takie momenty gdy nikt z adminów nie jest dostępny, a na serwerze pojawiają się dzieci, które zakłócają rozgrywkę... I odstraszają graczy - chętnie zapobiegłbym takiej sytuacji. Kontakt z resztą adminów mam jak najbardziej OK, więc myślę że będę stanowił miłe uzupełnienie ekipy i wypełnię godziny, kiedy innych brak! :D Z racji mojego doświadczenia z poprzednich lat, chętnie też pomogę w razie potrzeby - w ogarnięciu czegokolwiek przy serwerze :) Jestem otwarty na pomoc i zawsze chętnie porozmawiam i postaram się rozwiązać problem wspólnymi siłami!
Być może na forum nie mam długiego stażu, lecz wszystko jest do nadrobienia ;)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w zależności od dnia 3-4h :)
Kontakt: Steam: jakubhab
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/jakubhab/80.72.40.110:27026/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wymagania może i spełniasz, ale wydaje mi sie, że to podanie jest za szybko. Pograj dłużej u nas , upewnij sie, że napewno masz ambicje na Admina  i wtedy ponownie złóż podanie. Narazie jestem jeszcze na nie, ale w przyszlości moja opinia napewno bedzie pozytywna ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za wcześnie to podanie, daj się poznać lepiej graczom oraz administratorom. Pograj jeszcze troszkę i spróbuj ponownie a jestem przekonany, że gracze będą za daniem Tobie szansy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...