Skocz do zawartości
nicea

 zamknięty Małe mapy, głosowanie na DM i spadochron

Rekomendowane odpowiedzi

1 . Na serwie coraz mniej graczy, nie wiem może tak ma być, ale nie ma z kim grać. Dodajcie chociaż jakieś małe mapy typu, albo plugin mała mapa.

cs_max

cs_wiocha

fy_snow

aim_crazyjump

fy_poolday

2. Można przy rozpoczęciu każdej mapy zrobić głosowanie czy gramy tradycyjną rozgrywkę czy też tryb DM. Szczególnie teraz jak i tak nie ma z kim grać

3. Dodajcie spadochron, albo chociaż wyłączcie uderzenie od upadku, to jest cod do zabawy a nie jakieś FFA

4. Wg mnie klasa konspirant z 1/1 ze scouta jest przesadzona i za dobra, byle kto sobie może grać tą klasa i być praktycznie nie do zabicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


25 minut temu, nicea napisał:

1 . Na serwie coraz mniej graczy, nie wiem może tak ma być, ale nie ma z kim grać. Dodajcie chociaż jakieś małe mapy typu, albo plugin mała mapa.

Są bariery.

 

25 minut temu, nicea napisał:

2. Można przy rozpoczęciu każdej mapy zrobić głosowanie czy gramy tradycyjną rozgrywkę czy też tryb DM. Szczególnie teraz jak i tak nie ma z kim grać

Moim zdaniem bez sensu ale do przemyślenia, pomyślę nad tym.

 

26 minut temu, nicea napisał:

3. Dodajcie spadochron, albo chociaż wyłączcie uderzenie od upadku, to jest cod do zabawy a nie jakieś FFA

Bez sensu.

 

26 minut temu, nicea napisał:

4. Wg mnie klasa konspirant z 1/1 ze scouta jest przesadzona i za dobra, byle kto sobie może grać tą klasa i być praktycznie nie do zabicia.

Ta klasa jest taka już wiele lat i nie będzie zmieniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...