Skocz do zawartości
gokuu

Podanie GOKU WJEZDZA NA PARKING!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Goku wjezdza na parking

 

Wiek:30

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Zaczynałem od swojej kafejki, gdzie przebywali Tylko gracze cs 1.5 1.6, Potem swoja serwerownia, w która Tylko ładowałem Kase, przez pół roku. Spore doświadczenie.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):9

 

Staż w CS-sie:13

 

Steam / NonSteam:Obecnie NS, ale jutro powinienem mieć już steam, Specjalnie po to kupiłem, bo Chce zostać u was Adminem< JAKIE POSWIĘCENIA :):)

 

Dlaczego Ty:Ponieważ chce dawać dobry przykład innym graczom, Chce bardzo zadbać o kulturę na serwerze, No i myślę że też dlatego bo jestem bardzo często przed csem.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3-8h

 

Kontakt: po przez forum, albo tel.

 

 

 

 

 

http://www.gametracker.com/player/GOKU%20WJEZDZA%20NA%20PARKING/80.72.43.106:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zastanawia mnie twój brak steam przez 13 lat wymówka sprzedaż konta to nie dla mnie

 

rekrutacja jest zamknieta

 

oraz ciekawia mnie twoje żale dlaczego robiliśmy Ci ssy jeśli miałeś własna serverownie to na to pytanie powinieneś sobie odpowiedzieć sam(sprawdzane nie raz sa modele lub celownik nie zawsze wh wiec doświadczenie słabe)

 

Gametrak nie działa ale watpie w to abyś miał 100h wymagane

 

 

Moje zdanie to wielkie nie :)

 

 

no nie wiem mi pokazuje ze jest zamknieta :o

 

+w ostatnich podaniach jasno i wyraźnie wystarczająco adminów zapraszamy za jakiś  czas.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz ale nie :) Nie wyróżniasz się jakoś szczególnie na serwerze bo również Cię nie kojarzę, brak steam...  Bądź bardziej aktywniejszy jeśli faktycznie steam kupiłeś i wtedy pomyślimy nad adminem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...