Skocz do zawartości
jakubhab

Propozycje co do serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! :D

Jako, że chwilę już goszczę na tym serwerze, podrzucam co mnie jakoś tam razi i co bym zmienił:

1. AFK Kicker - jest na serwerze zainstalowany, ale niestety nie wyrzuca gracza po czasie nieaktywności, co jak dla mnie powinno mieć miejsce, gdyż często zdarza się, że po zabiciu innych graczy trzeba lecieć przez całą mapę, aby zabić jednego gracza. Kwestia aktywacji w pluginie wyrzucenia po 150-180 sekundach i myślę, że uprzyjemniłoby to rozgrywkę i zniknęłaby możliwość nabijania statystyk na takich graczach.

2. Rozważyłbym wprowadzenie takiego pluginu, dzięki któremu cały team TT dostaje informacje, dzięki której osoby które grają bez dźwięku, lub gdy jest więcej osób - łatwiej ustawić taktykę grę na rundę :)
https://amxx.pl/topic/54112-będę-podkładał-pake-na/

3. Rozważyłbym coś takiego: https://amxx.pl/topic/138469-drop-after-death/, co z pewnością dodaje trochę losowości! Takie małe urozmaicenie gry! :)

4. Wymuszenie interpu 0.01, z tego co obecnie widzę na serwerze nie jest to wymuszane, z tego co miałem do czynienia z serwerami - dość ważna sprawa :)

5. Wyrzucanie za zbyt wysoki ping - problem niestety nadal istnieje, czasami gracze potrafią mocno klatkować...

6. Ewentualne dodanie jakiejś ruletki - kiedyś cieszyło się to dość sporą popularnością na serwerach, które prowadziłem! :)

To takie bardzo wstępne pomysły do przedyskutowania :) Jeśli coś uważacie, że jest OK to dajcie znać! :D
Jeśli nie, to będę myślał dalej! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Afk kicker jest i ma się dobrze, tak jak mówisz wyrzuca po ok. 100 sekundach. Sam tego doświadczam jak afczę.

2. Ryzykowne, ludzie mogą klikać byle co, biegnąc w przeciwnym kierunku do swojego wyboru.

3. Nie wiem czy nie za bardzo 4 FUn, niech się gracze wypowiedzą. 

4. Wymusza.

5. Wyrzuca, każdego powyżej 120 pingu, również admini są od tego.

6. Odpada, to już za bardzo 4Fun jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. No przecież po jakimś czasie wyrzuca ?

2. Nie wiem jak to by działało ale chyba gdy ktoś ma vipa to by przez przypadek klikał coś przypadkowo podczas próby wybrania broni? I w sumie masz od tego mikro żeby uzgodnić "taktykę" 

3. Zbyt 4fun moim zdaniem. 

4. Wymusza. 

5. Z doświadczenia wiem, że wywala jak się ma duży ping xd (Orange pozdrawia) ?

6. Mi osobiście by to nie przeszkadzało ale niestety jest już obstawianie, które i tak niektórym graczom przeszkadza i narzekają na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1) Chyba jest zepsuty bo nie wywala xd

2) Nie potrzebne zaśmiecanie serwa moim zdaniem...

3)4Fun niestety w/g mnie odpada

4)Działa.

5)Tu mam mieszane uczucia bo jeszcze nie widziałem żeby wywalił. Może jest zbyt delikatnie ustawiony. Powinien być bardziej agresywny xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1) Potwierdzam słowa Barba... Niestety nie wywala, przynajmniej się nie spotkałem.. 

2) OK! Rozumiem, kiedyś na TP się sprawdziło :D

3) 4Fun - OK!

4) Być może przez brak komunikatu wydawało mi się, że na różnych grają! :D W takim razie zwracam honor! :P

5) Dokładnie jak Barb pisze, też się nie spotkałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...