Skocz do zawartości
007.

 zbanowany Wzajemne pomaganie w questach/expienie

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 10:07~10:15
Nick gracza: [IP] 4: '997' (TERRORIST)   -- 77.115.212.155:27005 [STEAM_1:0:763648776]
[IP] 6: 'BlackDevilPL' (CT)   -- 95.51.107.213:27005 [STEAM_1:0:1244202241]
Dowody:http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2009121007-de_eldorado.dem.zip
Świadkowie: me
Uzasadnienie: Od początku mapy do 5min widać na demku jak panowie wspólnie pomagali sobie w questach i expili, jednocześnie prosiłbym o większą uwagę o to co się dzieje na serwerze np sprawdzanie demek itp, bo później będzie że taki bąk wbije 400 na pustym serwerze z jakimś kolegą :).

Mam jeszcze jednego osobnika do zbanowania :) 
Nick gracza: 
[IP] 4: 'HejkaJestemLenkaJestemTuNowa' (CT)   -- 79.184.107.242:27005 
Dowody:https://www51.zippyshare.com/v/7vSXjqqx/file.html
Świadkowie: nie potrzebni
Uzasadnienie obraza

Edytowane przez 007.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najpierw się dowiedz chłopcze czy to mój kolega czy nie , to raz dwa pomógł mi w jednej misji której dzięki temu zdobyłem 1  lvl wbiłem więc proszę bardzo ten level można mi cofnąć ale resztę wbiłem bez niczyjej pomocy i tu można zapytać sie graczy czy namawiałem kogoś ,aby mi pomagał w misjach ;) A myślę , że już ktoś Cię goni z lvl i o to masz największy płacz chłopie :D  i szukasz powodu teraz .. i jak już na mnie kapujesz to prosiłbym , abyś wyłączył podczas gry komendy na bieganie dobrze ? Dziękuję

Edytowane przez BlackDevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym dodać że BlackDevil nie pomagał nikomu w questach ani oni jemu więc nie wiem po co takie głupoty piszesz byłem na serwerze i grałem razem z nimi jak i z tobą , więc jakie pomaganie hahahaah beka z cb 007 pozdrawiam :D

Edytowane przez Adass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz tak
997 ban na 1 dzień za nabijanie questów.

@BlackDevil łapiesz bana na 2 dni za gadki na serwerze odnośnie "podpierdalania" wraz z nabijaniem questów.

@Adass łapiesz bana na 3 godziny za gadki odnośnie tego samego wraz z brakiem kultury.

Dorośnijcie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...